14 щорічна конференція з інформаційної та кібербезпеки UISGCON14

194

26 жовтня в Українському домі відкрилась 14 щорічна конференція
з інформаційної та кібербезпеки UISGCON14. UISGCON є найвідомішою та найстаршою в Україні конференцією спільноти інформаційної безпеки, яка проводиться під егідою Громадської організації “Українська група інформаційної безпеки” (NGO UISG).


Також, цє місце, де зустрічаються постачальники послуг з кібербезпеки та ті, хто зацікавлений у таких послугах; ті хто мають питання і ті хто здатен на них відповісти; ті хто шукають досвіду і ті, хто прагнуть ним поділитись.

Серед відвідувачів багато і тих, хто вважає цю тему важливою та цікавою, де можливо обговорити з фахівцями поточні тренди індустрії ІБ та бути готовим до нових викликів.

До конференцій UISGCON також виявили інтерес CEO, CSO, CISO, CFO виробничих компаній, представники кредитно-банківської системи, транспортної галузі, енергетики, машинобудування, зв’язку, розробники програмного забезпечення, консалтінгові компанії, інтегратори, представники державних регуляторів, фрілансери, студенти та викладачі профільних вишів та факультетів, блогери, ІБ-журналісти, та багато інших прихильників та адептів безпечного віртуального простору.

Вже багато років UISGCON залишається на вістрі трендів і викликів в інформаційній безпеці. І цей рік не стане виключенням.

Деніс Лукашевіч,
Як GDPR впливає на бізнес в Україні

Деніс Лукашевіч, Data Protection Project Manager, Lattelecom
Сертифікований спеціаліст захисту даних з більш ніж 10-ти річним досвідом в телекомунікаціях та ІТ. Бакалавр юридичних наук та Магістр з маркетингу. В останні роки працює над проектами інфраструктури центру обробки даних в Україні та проектами захисту даних у країнах Балтії. За минулий рік було реалізовано понад 20 проектів з захисту даних та дотримання стандартів GDPR.

9:50
10:00
10:10
10:20
10:30

Костянтин Корсун,
Система кібербезпеки України – реальність чи міф?

Костянтин Корсун, Голова ГО UISG (УГІБ), CEO у Berezha Security
Як колишній заступник начальника відділу кіберзлочинності Служби безпеки України, Костянтин був одним із засновників та першим головою CERT-UA.
Після служби Костянтин працював як Регіональний директор українського дослідницького офісу iSIGHT Partners, міжнародної cyber threat intelligence компанії (зараз об’єдналась з FireEye).
На сьогодні Костянтин поєднує декілька ролей в українській cyber security спільноті, включаючи головування в ГО Українська Група Інформаційної Безпеки і стратегічне керівництво компанією Berezha Security.
Блогер.

10:40
10:50
11:00
11:10
11:20

Максим Літвінов, Андрій Окаєвич та Сергій Міхалап, Служба безпеки України.
Кібервійна в Україні. Колективна доповідь.

11:30
11:40
11:50
12:00
13:00
13:10

Олег Муравський,
Безпека Інтернет-маршрутизації та як інструменти RIPE NCC допомагають вам працювати з нею

Олег Муравський, Senior Software Engineer в RIPE NCC. В поточний момент працює над бекендом big data для RIPE Stat та Atlas, він був залучений в процес розробки та впровадження майже всіх софтверних додатків RIPE NCC, включаючи RPKI, RIPE Database, Registry та Member Portal. Він бере участь в проектуванні IETF протоколу та в цілому зацікавлений в інтернет технологіях.
Раніше, до RIPE NCC, Олег працював в телеком/ISP галузі в Україні як database and software developer.
Має ступінь магістра комп’ютерних наук Національного технічного університету України.

13:20
13:30
13:40
13:50
14:00

Євген Пілянкевич,
Зручність використання або безпека: операційні засоби безпеки у великомасштабних інфраструктурах

Євген – CTO в Cossack Labs, відповідальний за керування розробкою засобів open-source та корпоративного захисту для забезпечення безпеки даних у великих розподілених системах. Життєві інтереси Євгена поєднують в собі технічну безпеку, розробку відмовостійких систем та вивчення шляхів, як люди приймають рішення, оцінюють ризики та створюють перешкоди в складних технічних умовах.

14:10
14:20
14:30
14:40
14:50

Володимир Стиран,
Соціальноінженерьте ваш безпековий бюджет (шлях White Hat)

Володимир працює в сфері ІБ з 2007 р.: OSCP, CISSP, CISA і т.і. Засновник та лідер відділення OWASP Kyiv, ініціатор та координатор конференції з практичної кібер-безпеки NoNameCon, продюсер подкасту з кібер-безпеки No Name Podcast. В минулому, співорганізатор найбільшої української конференції з ІБ UISGCON, засновник першого українського подкасту з ІБ Securit13. Доповідач, блогер та тренер з питань інформаційної безпеки, оцінки захищеності та соціальної інженерії.

15:00
15:10
15:20
15:30
15:40 Кавова пауза
15:50
16:00

Кріс Фоутц,
Тест на проникнення додатків

Кріс Фоутц більше 15 років працює в галузі кібербезпеки. За цей час він працював у деяких найбільших компаніях світу, орієнтованих на галузь фінансових послуг і розташованих в Чикаго. Шість років тому Кріс приєднався до компанії Deloitte, щоб створити власну програму внутрішнього тестування на проникнення. Шість місяців тому Кріс перейшов до будапештського офісу Deloitte, де він став частиною провідної команди Cyber Risk Services компанії Deloitte.
Кар’єрна пристрасть Кріса – це робота з розробниками та архітекторами продук для забезпечення безпеки програмних продуктів. Він має сертифікат CISSP і є частиною Консультативної ради SANS, завдяки винятковим результатам сертифікації GWAPT та GMOB.

16:10
16:20
16:30
16:40
16:50

Дімітрій ван де Гіссен,
Як MS реагує коли їх зламали. Історія з реального життя.

Дімітрій – етичний хакер, дослідник комп’ютерних інцидентів і системний інженер. Має досвід роботи в голландському уряді, в галузі охорони здоров’я, мультинаціональних та приватних ринках.
Презентація не призначена для поширення. Це історія з реального життя, яка описує його злам компан

Комментарии Facebook