Новим губернатором Київщини стане уродженець Вінниці

114

Місце Олександра Горгана займе Олександр Терещук Кабінет міністрів України на засіданні 24 жовтня погодив проекти указів президента про звільнення голови Луганської ОДА Юрія Гарбуза, голови Київської ОДА Олександра Горгана, голови Чернівецької ОДА Олександра Фищука та голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка. Про це заявив міністр молоді та спорту України Ігор Жданов у коментарі LIGA.net.


За його словами, уряд погодив призначення на посаду голови Київської ОДА Олександра Терещука, який працює першим заступником голови Одеської облдержадміністрації. Також уряд підтримав проект указу про призначення Олександра Вельбівця головою Черкаської ОДА. Зараз він очолює Черкаську обласну раду. Як повідомляв «Главком», 23 жовтня Горган зібрав своїх заступників та інших керівників підрозділів адміністрації і повідомив про своє звільнення, яке відбудеться найближчим часом.

Нагадаємо, про майбутню відставку Горгана стало відомо у вересні. Повідомлялося, що в облраді, КОДА та Адміністрації президента активно обговорюють трьох можливих наступників Олександра Горгана на посаді губернатора столичного регіону: екс-начальника київського главку міліції Олександра Терещука, екс-генпрокурора і заступника глави обласного осередку БПП Віталія Яреми, а також чинного заступника голови Київської міськдержадміністрації Дмитра Давтяна. Олександр Терещук народився 11 лютого 1964 р. на Вінниччині. Генерал-майор міліції. З червня 2012 р. по листопад 2012 р. обіймав посаду начальника управління боротьби з незаконним обігом наркотиків МВС України.

17 листопада 2012 р. очолив Управління МВС України у Волинській області. У 2015 році очолив поліцію Києва, звільнений з посади за кілька місяців. У 2017 р. переміг у конкурсі на посаду заступника голови Одеської ОДА. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/kyiv/news/pogodzheno-kandidaturu-novogo-golovi-kijivskoji-obladministraciji–539175.html

Комментарии Facebook