Інформаційному Агентству UkrPress.Info виповнюється – 4 роки!

134
UkrPress.Info
UkrPress.Info

Інформаційному Агентству UkrPress.Info виповнюється 4 роки. Так співпало, що сьогодні ми також відзначаємо Покрова Пресвятої Богородиці, День захисника вітчизни, День Козацтва і День Художника, вітаємо вас з цими святами, Бог з нами і сила!


А процес зародження УкрПресс інфо почався за пару місяців в 2015 році, а ось саме 14 жовтня ми з’явилися на світ Божий. За цей час зробили досить багато, в першу чергу наш малюк жваво став допомагати країні і людям у вирішенні їх проблем. Наші репортажі про культурне життя радували очі і вуха, як малюків, так і дорослих. УкрПрессік спочатку народився воїном світла і відразу вступив в бій, з нехлюйством, невіглаством, злом та іншими темними сторонами людства.

На майбутнє ми націлені оптимістично, збираємося годувати нашого малюка найсвіжішої і смачною інформацією, де він буде розвиватися як на дріжджах. Зобов’язуємося робити якісні тексти, а також фото та відео матеріали, щоб бути в тренді інформаційного поля.

Хочеться подякувати всім, хто був з нами протягом цього не легкого періоду і повірив у цей суспільно -Медіа проект, велике спасибі всім тим хто стояв біля витоків проекту, морально і технічно допомагали з самого початку старту, спасибі вам величезне за розуміння і підтримку, завжди раді співпрацювати і чекаємо нових ідей і пропозицій, все у нас вийде!

ПОКРОВА

У неділю, 14 жовтня православні та греко-католики святкують одне з головних свят в Україні – Покрова Пресвятої Богородиці. В народі ще називають як Покриву.

Свято Покрови вважається святом воїнів і їх рідних. В цей день матер, дружини та нареченої воїнів просять Богородицю захистити їх синів і коханих і вірять, що в цей день молитва особливо сильно оберігає і допомагає.

Богородиці моляться в цей день також дівчата, які мріють вийти заміж. Давні часи в цей день закінчувався неофіційний період сватаний і починалося час весіль. Зараз ці традиції втратилися і дівчата не переживають, що їх не посватали до 14 жовтня, проте багато хто до цих пір вірять, що молитва до Пречистої допомагає знайти хорошого чоловіка.

В цей день в храм відправляються бездітні жінки або подружні пари, які вірять, що молитва принесе довгоочікуване материнство. Про заступництво в цей день у Богородиці просять всі хворі, ображені, засуджені.

В цей день прийнято просити у Богородиці про спокій у родині, про те, щоб захистила хату, місто чи село, країну від усього поганого – землетрусу, пожежі, нападів загарбників та іншого.

14 жовтня не можна позичати, але треба бути щедрим в милостині. Вважається, що чим більше віддаси на Покрову бідним, тим більше будеш мати сам.

У свято діють ті ж обмеження, як і на інші християнські свята. Не можна важко працювати заради збагачення, лаятися, ображати кого-небудь. Раніше вважалося, що не можна відмовляти дівчині.

З повагою Ваш покірний слуга, Олексій Воронцов.

Комментарии Facebook