Ректором Київської Консерваторії в результаті другого туру став Максим Тимошенко – документ

1168

28 вересня, в результаті другого туру виборів на посаду ректора Київської Національної музичної Академії ім. П. Чайковського з значним відривом переміг Максим Олегович Тимошенко.


Нагадаємо, що виборча баталія була дуже жорстка, починаючи з того дня коли шляхом кулуарних ігор 1 серпня цього року Максим Тимошенко був зміщений з посади ректора наказом Заступниа міністра культури Ростислава Карандєєва і був призначений виконуючий обов’язків.

Скандал навколо київської Консерваторії: Нищук став на захист Тимошенка і звільнив радників

Колектив Консерваторії став на захист Максима Олеговича і завдяки суспільної підтримки небайдужих людей вдалося провести блисковичну компанію.

Офіційний запит міністру культури Євгену Нищуку від ІА УкрПрес Інфо щодо ситуації в Київській Консерваторії

Вдалося обійти на віражі першого етапу колишнього регіонала Володимира Рожка. В результаті 28 вересня по результатам конкурсу в 261 голос переміг Максим Тимошенко, його конкурент Юрій Чекан – музикознавець, професор Академії набрав 141 голос, не підтримали жодного кандидата – 62 людина.

Вибори ректора Національної музичної академії ім. Чайковського повинні пройти без зовнішнього тиску — Ирина Суслова

Документи на сайті академіі

Максим Олегович ТИМОШЕНКО (народився 20 квітня 1972 р. у Києві) – громадський діяч і науковець-культуролог, президент Міжнародної суспільно-патріотичної фундації «Дні України»; президент екологічної національної організації «Зелений Хрест» («Green Cross» Ukraine) в Україні, член ради директорів Міжнародного Зеленого Хреста (з жовтня 2017). Професор Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, Заслужений діяч мистецтв України. З 11 червня 2018 по 1 серпня 2018 – в.о. ректора Національної музичної академії України імені Петра Чайковського. 28 вересня 2018 року переміг на виборах нового керівника НМАУ.

Колектив Інформаційного Агентства УкрПрес Інфо вітає Максима Тимошенко із заслуженою перемогою і бажає успіхів у роботі, творчих вершин і виходу Музичної Академії на новий якісний рівень світового масштабу!

Diana Volkova :

У цей прекрасний ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ СВІТЛА над темрявою, хочу розповісти чим жила з тієї миті, коли Максима ТИМОШЕНКА звільнили за хвилини з в.о. ректора. Я БОРОЛАСЬ ЗА СПРАВЕДЛИВІСТЬ І ВЕРХОВЕНСТВО ЗАКОНУ, а також за ДЕМОКРАТІЮ, ДОБРО, ПОРЯДНІСТЬ! А тепер все по пунктах:
1. Все для УКРАЇНИ!
2. Все для НОВОГО ДИХАННЯ у стінах НМАУ (Консерваторії)!
3. Все для того, щоб НЕ БУЛО КОРУПЦІЇ!
4. Все для ДЕМОКРАТІЇ, якої варта Академія!
5. Все для нового покоління Мудрих (а не лише розумних студентів, бо Розум можна “накачати”, а Мудрість – це риса характерна не для кожного).
6. Все для тих ПРОФЕСОРІВ, які виховані якнайкраще, живуть з ЧЕСТЮ і мене вчили жити з Совістю, Гідністю, Правдою, Честю…!
7. Все ПРОТИ ЗЛА, надмінності, бруду… (бридко писати про гидке).
8. Все за СВІТЛО і ДОБРО в Академії!
9. Все для Академії, яка сформувала мене як особистість (дякую Маріанні Давидівні КОПИЦІ і зараз впевнена, що Професор мене підтримує, що не бігали від одного кандидата до іншого, а гідно тримали оборону від “доброзичливців” та достойно і з честю вели Дискусії, пояснюючи широкому загалу українців, що відбувається насправді. За жодне написане слово мені не соромно, бо так навчила мене моя Маріанна Давидівна та моя Мама, звичайно. Низько вклоняюсь вам обом).
10. Ця перемога тієї малої кількості людей, які стояли до кінця за Максима Олеговича, бо повірили його Порядності і упевнені, що він не схибить!
11. Дякую всім, хто підтримував у полеміці з тими, хто насміхався, “клював”, “копав”, але ж ДОБРО ПЕРЕМАГАЄ!
12.Дякую всім тим, хто не поставив жоднен “лайк”. Але я упевнена, що ви, шановні опозиціонери, все читали, аналізували. До речі, у мене немає і ніколи на меті не було збирати лайки у соцмережах, але, все ж таки, приємно, коли знаєш, що твою думку підтримують! Зараз у нашого Переможця за 4 години за 500 лайків, а ще вчора було по 20-80. Правда, так багато друзів з’являється, коли ти починаєш обіймати посаду. А де ж ви були раніше, всі ті, хто миттєво зрадив Максима Олеговича, щойно його звільнили влітку з в.о.? А зараз вас так багато знову поруч). Дякую за активність. 🙂
13. Дякую всім, хто писав у приватні повідомлення і натякав/казав, що я роблю похибку, підтримуючи Максима Олеговича.
14. Дякую, хто питав, чому я так підтримую Максима Олеговича і попереджав про загрози, які чекають мене в Академії, якщо Максим Олегович не переможе. Я навіть здалась на пару днів 🙁 , але… потім, коли побачила БРУД НОВОЇ ХВИЛІ, як то кажуть, мене накрила творча наснага і вирішила, що не зраджу власним поглядам і кандидату, якому мені усіляко хочеться допомоги, підтримати, бо давно вже я нікому не довіряла.
15.Дякую тобі, Олександре Анатолійовичу, що ми однодумці вже більше десятка років і боротьба за ПРАВДУ нас поєднала!
16. Все для ГОСПОДА, бо саме з Ним ми йшли до ПЕРЕМОГИ І ПЕРЕМОГЛИ!
VIVAT, Національна музична академія України імені П.І.Чайковського! Пишаюсь Тобою і так хочу, щоб Ти мала РЕНЕСАНС (!) з НОВИМ РЕКТОРОМ – МАКСИМОМ ТИМОШЕНКО!Комментарии Facebook