Тимошенко має намір після виборів ліквідувати “Нафтагаз”

57

Лідер партії Батьківщина запевняє, що монополії на торгівлю газом не залишиться, якщо вона стане президентом в 2019 році. Лідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко заявила, що після виборів НАК Нафтогаз буде ліквідовано як непотрібний посередник, ринок газу буде демонополізовано, що дозволить знизити ціни на газ для українців мінімум удвічі.


Про це вона сказала сьогодні під час прес-конференції в Києві, повідомляє прес-служба партії.

“За півроку ліквідуємо НАК Нафтогаз як посередника, який не потрібен. А якщо він створить інші посередницькі структури для продажу природного газу українцям – це все буде ліквідовано”, – зазначила вона.

Тимошенко сказала, що після приходу нової влади ринок буде демонополізовано, і українці отримають свій власний природний газ, який належить їм за Конституцією, за ціною як мінімум удвічі нижче сьогоднішньої.

“Монополії на торгівлю газом не залишиться. Газ українського видобутку ми віддамо людям для споживання, а для промисловості, для бізнесу буде демонополізовано ринок газу”, – сказала вона.

25 вересня 2018 року повідомлялося, що НАК Нафтогаз України заощадила $ 1,3 млрд, купуючи газ в Європейському Союзі.

Україна не купує газ безпосередньо у Росії з листопада 2015 року, однак дію контракту на поставки завершується лише в 2019 році. Імпорт газу здійснюється тільки з території європейських країн. У 2016 році було імпортовано 11,1 млрд кубів газу, а в 2017-м – 13,9 млрд.

Комментарии Facebook