Главу РДА на Закарпатті зловили на хабарі

412
Неправомірну вигоду посадовець вимагав та отримував за укладання договорів за бюджетні кошти та подальше їх перерахування за виконані роботи.

Про це інформує департамент захисту економіки Національної поліції України, пише Depo.Закарпаття.

Правоохоронці встановили, що голова Виноградівської РДА організував “схему” хабарництва. За укладання договорів на виконання робіт, послуг за бюджетні кошти без відповідного погодження вимагав та отримував від представників бізнесу неправомірну вигоду.

У даному випадку за укладання договору на постачання планшетів для інклюзивної освіти (для хворих на ДЦП дітей) та перерахунок бюджетних коштів згідно виконаних умов договору голова РДА вимагав 25 тисяч гривень хабара. Кошти отримував у декілька етапів.

Сьогодні, 2 серпня, фігуранта було затримано під час одержання чергового “траншу”. В автомобілі голови РДА правоохоронці вилучили кошти, одержані ним у якості хабара – 8 тисяч гривень.

Крім того, під час проведення слідчо-оперативних заходів були встановлені інші факти отримання ним неправомірної вигоди за перерахування бюджетних коштів за виконані по договору роботи.

Правоохоронці встановлюють осіб з числа посадовців РДА, які також можуть бути задіяні у корупційних схемах. Голова райдержадміністрації затриманий у порядку статті 208 Кримінальногопроцесуального кодексу України.

Досудове розслідування проводиться у межах кримінального провадження, відкрито за ч.3 ст.368(Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Комментарии Facebook