Битва за голову ЦВК: БПП та НарФронт, хто кого?

208

Наразі парламентська більшість вирішує, якого саме кандидата від фракцій не підтримати під час обрання нового складу Центральної виборчої комісії, і хто саме очолить ЦВК. Про це розповіло інформоване джерело у Верховній Раді України.


“БПП та Народний фронт вважають, що саме їх кандидат має зайняти цю посаду. І поки що ніхто з них на поступки не іде. До четверга ще є час і рішення по цьому питанню буде прийматися з залученням всіх зацікавлених сторін”, — розповів співрозмовник УНН.

Крім того, за його словами, у коаліції все ще не вирішили, хто саме з 14 поданих кандидатур не пройде до ЦВК під час голосування у сесійній залі.

“Щодо нового складу ЦВК — питання вже перезріло, а фракції все ще не вирішили, кого саме будуть обирати і яким чином. Тобто зараз стоїть тільки одне питання, кандидат від якої фракції буде „викинутий“ з цього списку під час голосування у сесійній залі.

Обирають серед кандидатів двох фракції — „Самопоміч“ та „Батьківщина“, але здебільшого схиляються до того, що саме кандидат від другої політсили („Батьківщина“ — ред.) не отримає достатньо голосів. Посилювати їх позиції ніхто не хоче. Зараз консультації щодо цього питання тривають”, — резюмвало джерело.

Як повідомляє УкрПрес Інфо, цього четверга парламенту пропонується розглянути питання призначення нового складу Центральної виборчої комісії.

Комментарии Facebook