Прокурорські війни: Горбатюк атакував Луценка, хто кого?

2257

Як видно конфлікт генерального прокурора України Віталія Луценка та керівника департаменту спецрозслідування ГПУ Сергія Горбатюка виходить в площину відкритого протистояння.

Коса на камінь

Сергій Горбатюк після вимушеної паузи аналізуючи прийняття рішення про реформування чи як йдеться у заяві прес-служби ГПУ в трансформацію департаменту, яке було заявлено на тому тижні, виступив з різкою критикою Генпрокуророра, в ЗМІ він заявив, що Юрій Луценко втручався в діяльність департаменту спецрозслідування і він зробив багато незаконних дій з ознаками злочинів, що “це є однозначним підставою для його відставки”.

Що заважає поганому танцюристу і бий своїх, щоб чужі боялися

На думку експертів терпіння пана Луценка напередодні старту виборчої компанії остаточно лопнуло, Віталій Юрійович втомився виносити шквал критики про бездіяльність структури Горбатюка.

За фактом, за період його роботи жодна зі справ про так званих розстрілів на Майдані не було розслідувано, тисячі причин і ніяких реальних дій і показників.

Луценко наробив достатньо для відставки – Горбатюк

Разом з тим Сергій Горбатюк обрав позицію атаки на патріотів, зокрема генерал Володимир Гриняк, який пройшов весь жах війни на Донбасі в 2014 році потрапив під приціл Горбатюка. Купа судів і необґрунтованих звинувачень є свідченням того.

СПРАВА МАЙДАНУ: З БОЙОВОГО ГЕНЕРАЛА АТО ХОЧУТЬ ЗРОБИТИ “СТРІЛОЧНИКА”

Учасники АТО та майданівці виступили на захист генерала Володимира Гриняка

Гроші вирішують все

Прокурор Горбатюк и аферы с недвижимостью

На думку осіб в оточенні Сергія Горбатюка, які стали прозрівати і висловлювати невдоволення, основним мотиватором виступає фінансовий інтерес. Відчуваючи запах смаженого Горбатюк вирішив зробити різкий випад в надії таким чином захиститися, незабаром буде зрозуміло куди подує вітер.

Комментарии Facebook