Павло Жебрівський попросився у Петра Порошенко піти у відставку з поста голови Донецької ОВЦА

69

Павло Жебрівський попросив у Президента Петра Порошенка про відставку з посади голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, на найближчому засіданні уряду її має розглянути Кабінет міністрів. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Рівно три роки тому Президент призначив мене головою Донецької обласної державної адміністрації, керівником обласної військово-цивільної адміністрації”, – зазначив він.

Він додав, що це були три неймовірно важкі, проте насичені й цікаві роки, розповівши про зміни, які сталися на Донеччині.

“Ми розпочали величезну роботу. І сподіваюся, вона буде продовжена далі моїм наступником. У суботу зустрівся з Президентом України Петром Порошенком та попросив його про мою відставку. Він мою заяву прийняв, і у середу її має розглянути Кабмін. Дякую усій своїй команді за роботу, дякую жителям Донеччини за підтримку та розуміння. Ми разом з вами усьому світу довели: Донеччина – це Україна!”, – заявив Жебрівський.

Нагадаємо, 29 квітня 2016 року Президент Порошенко звільнив Георгія Туку з посади голови Луганської ОДА і призначив очільником ОДА Юрія Гарбуза.

Комментарии Facebook