«Аква-Терм Київ – 2018» та WorldBuild Kyiv об’єднали інвесторів (фото + відео репортаж)

1006

«Аква-Терм Київ» – унікальна, чітко сегментована, галузева подія для всієї Східно-Європейської HVAC ( Опалення, вентиляція та кондиціювання повітря) індустрії, на якому представлено інноваційні системні рішення для кожного сектора.

Провідні світові бренди щорічно вибирають виставку «Аква-Терм Київ» для виведення на ринок нових продуктів / рішень, при цьому 96% учасників вважають цей індустріальний форум найбільш ефективним з позиції ROI (показник ефективності рекламних заходів).

Щорічно в рамках виставки проходить більше 20 заходів і презентацій, які відвідують не менше 3 000 спеціалістів галузі, з яких 88% відповідальні або впливають на прийняття рішень, половина – власники, директори та медіа – баєри (спеціалісти з закупівлі максимального обсягу місць реклами), що представляють підприємства з усіх регіонів України. Саме на «Аква-Терм Київ» відвідувачі першими отримують цінові пропозиції на весь майбутній сезон.

Місце проведення – Міжнародний виставковий центр – сучасна виставкова площадка зі зручною інфраструктурою та всіма необхідними сервісами для створення і проведення успішних професійних подій міжнародного рівня.

«Аква-Терм Київ – 2018» поєднаний з ще одною знаковою подією – WorldBuild Kyiv – міжнародною будівельною виставкою, в якій щорічно беруть понад 200 компаній. Це здебільшого виробники та постачальники будівельних, оздоблюваних матеріалів та інструментів, техніки та обладнання.

Цього року такий симбіоз виявився напрочуд вдалим; експозиції гармонійно доповнюють одна одну, утворюючи цілісну картину безсумнівного руху вперед шляхом прогресу і зростання галузей.

В короткому репортажі ми не будемо навіть намагатися освітити всіх учасників та заходи цієї масштабної події року. Просто проілюструємо на прикладі двох компаній, по одній з кожної виставки.

КОМПАНІЯ ВДЕ Україна Заснована в 2007 р.

Спеціалізація : виробництво, монтаж та сервіс теплових насосів. vde.ua

До виставки «Аква-Терм Київ – 2018» компанія підготувала прорив  року – новый тепловой насос ВДЕ – моноблок.

Всі елементитеплового насосу вперше розміщені в одному симпатичному,  дизайнерські оформленому циліндру, яки – увага ! монтується на об’єкті  за 3 – 4 години !
.

Стенд компанії на цьогорічному WorldBuild Kyiv став в перші два дні, за  оцінкою експертів незалежної Рейтингової агенції ТАТРЕТ (проект  краудфандінгової платформи STOLET.TV http://stolet.tv) найбільш відвідуваним гостями виставки.

Цьому сприяла бездоганна організація експозиції, високий професіоналізм співробітників компанії, що працювали безпосередньо на стенді, новинки широкого асортиментного ряду інструментів.

Найкраще про це розповість сам засновник і власник компанії,  талановитий бізнесмен та інженер Едуард Пастушенко..

Наша редакція бажає подальших успіхів компанії ВДЕ та висловлює Впевненість, що вже в найближчий рік – два пан Едуард буде  представляти свою продукцію на теренах Європейського союзу та в інших зацікавлених країнах світу.

КОМПАНІЯ ЭСКО Заснована в 1996 році

 

 

Спеціалізація : імпорт, продаж і сервісне обслуговування професійного і  аматорського будівельного інструменту і садово-паркової техніки.
www.e-esco.com.ua

Ми записали інтерв’ю з багаторічним Керівником відділу продажів компанії Максимом Коншиним.

Повний репортаж про компанію Виробниче – комерційне підприємство «ЕСКО» ми ще надамо в найближчий час на сторінках нашого Інтернат – видання*.

Взагалі обидві виставки справили саме позитивне враження. Багаторічний експерт з майже всієї тематики відбувшихся заходів, Дмитро Лейнов також погодився поділитися своїми враженнями, прокоментувавши побачене. (Див. загальне відео ).

Одностайно всі учасники та відвідувачі висловлювали подяку організаторам – Компанії Міжнародний виставковий центр. Це робимо й ми та кажемо «До нових зустрічей» на Броварському проспекті, 15.

Комментарии Facebook