Засланий «козачок» в міноборони України або хто такий Костюк? – розслідування ч. 1

1035

Журналістам надійшла інсайдерська інформація про те, що в Міноборони в самому серці столиці, а точніше в громадській раді при МОУ зібралася група проросійських прихильників на чолі з Олександром Костюком, який і провів туди «Троянського коня», а тепер докладніше.

Фактично 6 років тому, 12 квітня 2011 року, в інформаційному агентстві УНІАН відбувся круглий стіл козацьких організацій України, Білорусі та Росії, по слідах заходу на ресурсі УНІАН вийшла стаття під назвою – «Як« козаки» за Митний союз агітували»

Суть статті зводиться до того, що «рука Москви» в той час вже активно вела роботу по дискредитації проєвропейських і північноатлантичних інституцій в Україні і проводило політику по пропаганді так званого «Митного союзу», закликаючи вступити в МС Україна через козачі союзи.

https://antikor.com.ua/articles/209868-zaslani_kozachki_v_ministerstvi_oboroni_ukrajini_i_znovu_poruch_medvedchuk

На тому заході був присутній і виступив одіозний Сергій Глазьєв – російський економіст, політик, радник президента РФ з питань регіональної економічної інтеграції, затятий організатор і прихильник Митного союзу, уродженець Запоріжжя.

Колишній міністр зовнішньоекономічних зв’язків Росії, депутат Державної думи I, III, IV скликань. Кандидат в президенти Російської Федерації (2004). Колишній заступник генерального секретаря ЄврАзЕС.

«Ми ж порадіємо тому, що у нас вперше за всю історію козацтва з’явився справжній« стратегічний кремлівський козак». Заслані козачки були, але таких – ще жодного»,- говорить автор статті.

По закінченні трьох років, все стає на свої місця – 17 березня 2014 року, на наступний день після проведення референдуму про статус Криму, до Глазьєва введені санкції США. Незабаром він був включений в санкційні списки Європейського союзу, Канади, Австралії та Швейцарії, а у вересні 2015 року включений і до списку санкцій України.

За словами терориста Павла Губарева Глазьєв дзвонив йому на мобільний телефон 5 березня 2014 роки (після того, як Губарєв і його прихильники зайняли будівлю Донецької державної адміністрації вдруге) і висловив йому свою підтримку. Він є автор книги «Украинская катастрофа. От американской агрессии к мировой войне?»
з яскраво вираженою антиукраїнською позицією.

Неудачливые творцы «одесской народной республики»: Глазьев, Яцюк и… Скорик?

Так ось, на тому круглому столі пан Мінгалев з подачі Глазьєва вручив орден Дмитра Донського ще одному учаснику круглого столу Олександру Костюку, співвласнику ПрАТ «Універсам Київ» Харківське шосе 160.

Нагороду Костюк,  отримав за внесок в справу приєднання України до Митного союзу! Коротка мова зворушеного Костюка стала гідним завершенням урочистої частини засідання. «Дуже важливо знімати економічні бар’єри, але я думаю, що після цього будуть зніматися й інші бар’єри.

Які ж тоді бар’єри у нас ще залишаться? Залишиться те, що було колись, то, що пам’ятає наше покоління, коли ми були єдиною державою, і було краще. Я думаю, що все так і буде, ми йдемо до цього». Після цього залишається тільки побажати козакам – кремлівським й не тільки – далекого шляху, – йдеться в статті.

 

 

 

 

 

 

Нагородні посвідчення на російські ордени та медалі під печаткою «Наградной комитет . Центр национальных проектов «Кремлёвская стратегия» особистий підпис Костюка

Так ось, після цього, багато води утекло, в Україні сталася Революція гідності, як відомо російське козацтво активно підтримало сепартізм в Криму і на Донбасі, в той же час Українські козаки продовжили свою справу.

Троянській кінь в Міноборони
Редакція УкрПрес Інфо направило до міністра оборони України Степана Полтораку і головоному військовому прокурору Анатолію Матіосу офіційний лист запит.

Костюк організував підтасовування і фальсифікацію виборів до громадській ради при міноборони, для цього він зібрав 15 фіктивних членів громадських організацій, частина з яких його родичі, знайомі і співробітники його підприємства, а частина псевдожурналісти видання “Екологія та соціальний захист”, яка зокрема відкрито захищає Московський патріархат в Україні.

Як нам вдалося дізнатися з достовірних джерел Костюк роздає посвідчення журналістів на право і ліво, ну і дійсно за гроші, а в цьому випадку Костюк їх використовував в якості статистів для своїх фальсифікацій.

У додатку перша група це безпосередньо родичі і співробітники підприємства ПрАТ “Універсам “Київ”, № №: 19, 23, 63, 67, 127, 147, 153 і друга група фіктивні кореспонденти № № 5, 53, 64, 85, 90, 106, 126, 161.

Пояснення: ці як мінімум 15 чоловік, які мають пряме відношення до Костюка. Семеро з них працюють на підприємстві ПрАТ “Універсам “Київ”, де Костюк власник, а його дружина директор і всі вони отримують від нього зарплату.

Це №19 Брагіна І.В., № 23 Вашкур Б.Я. № 64 Костюк О.В. № 67 Кудрявцев М.І. № 127 Семенчук С.М.(своячениця, що працювала за трудовим договором у ПрАТ) № 147 Харченко М.М.(небіж) № 153 Черняк В.Д. Всіх цих людей можна знайти за адресою підприємства, що належить Костюку: Київ, Харківське шосе 160.

Учасники під № 5 Бадера С.Г. № 53 Івлєв А.А. №64 Кремньов А.В. № 85 Міхновецький Л.І. №90 Мусійко В.Г. №106 Пиндус Л.Б. № 126 Свириденко О.М №161 Шморгун Л.Г. це так звані спецкори так званої газети «Екологія та соціальний захист», яка зареєстрована за вже знайомою адресою – Київ Харківське шосе 160, а господар газети Костюк О.В.

Прим: це інтернет видання має сепаратистську спрямованість, а саме  в цьому матеріалі йдеться про підтримку Московського патріархату в Запоріжжі.

У нас є достовірна інформація про те, що перед Зборами всі ці люди, отримали конкретні інструкції за кого потрібно голосувати. Припускаємо, що таких «Костюків» було кілька і працювали вони за такою ж схемою на один результат. Тому їм вдалося провернути цю аферу і створити кишенькову Громадську «зраду» при Міноборони.

У Костюка є ще сайт kozak.ua За цим посиланням можна знайти список ради отаманів, де також можна знайти прізвища зі згаданого списку установчих Зборів.

Переконливо просимо провести внутрішнє розслідування, оскільки подібний прецедент несе загрозу національній безпеці України і може створити непоправні наслідки в подальшому, зі свого боку ми проводимо власне журналістське розслідування і готові надати Вам будь-які матеріали, що стосується цієї справи. Сподіваємося на розуміння і плідну співпрацю.

Напередодні в Україні прокотилася хвиля викриттів в організації терактів, в яких були замішані і нардепи. Для нас зовсім не зрозумило, що в ключовому органі, а саме – громадській раді прі мінобороні знаходиться людина який дружить з затятими сепаратистами-антиукраїнцями.

Крім того є інформація, що Костюк провів об’їзд ряду регіонів України та зокрема відвідав військкомати на Миколаївщині з метою збору агентурної інформації. Сподіваємося. що українські правоохороних органів, прокуратура, міноборони і СБУ швидко відреагують на викладені факти.

Також ще одна риса Олександра Костюка, самопроголошений Гетьман Соборного Гетьманського Козацтва, він захопив частину земельної ділянки, в Бортничах під Києвом, на якому викопав озеро. Відео з програми “Гроші” випуск 66 за 04.07.2012.
Далі буде…

В. Литвин

Комментарии Facebook