109 у Новому 2018 році: естафета добра Українського дому, продовження (фото)

55

Ми не втомлюємось писати про добрі справи команди волонтерів Українського дому, так само, як невтомно працюють на цій волонтерській стезі ідейний натхненник, духовник та меценат — Юрій Іванович Стельмащук, невтомний волонтер — Світлана Іванівна Кирильченко (позивний «Бджілка») та ціла команда волонтерів та жертводавців.

Добро не вичерпується…

Так, напередодні Різдва Христового у 2018 році на передову було доставлено цілий вантажний бус товарів, вкрай необхідних нашим воїнам на передовій…

Святий Миколай з Українського дому

Наші хлопці, завше чекають на приїзд гуманітарної місії Українського дому, адже із такими необхідними товарами, команда волонтерів ще й привозить добрі слова подяки, тепло люблячих сердець, яке зігріває і душі наших захисників та щирі усмішки.

Команда волонтерів, щиро дякує за системну допомогу усім громадянам, які безпосередньо допомагають, жертвуючи частину продукту своєї невтомної праці, а саме: представникам ГО «Авто Євро Сила» місто Узин — Савченко П.П. та Ластовці О.Д, працівникам Агентства нерухомості міста Узин – Хохловій Л.П.,БурійЯ.В., Бурому Г.Г.; приватному підприємцю міста Узина – Бондару П.М. та приватному підприємцю з смт. Рокитне ПП «Мясна лавка» — Тумбай А.О.

Низький уклін від нашої редакції «Укрпрес.Інфо» усім жертводавцям та волонтерам за вклад та приближення перемоги над російським агресором…

Спеціально для «Укрпрес.Інфо» Хома А.

Комментарии Facebook