США внесуть Медведчука до списку санкцій через Путіна і Україну — Вінник

24

США можуть застосувати санкції до лідера руху «Український вибір» Віктора Медведчука. «З обґрунтованих джерел стало відомо, що Медведчука США заносять до санаційного списку у зв’язку з російською агресією проти України».

Про це телеканалу «112 Україна» заявив народний депутат України від Блоку Петра Порошенка Іван Вінник.

На думку Вінника, зустрічі Медведчука із президентом РФ Володимиром Путіним шкодять лідеру «Українського вибору» «у зв’язку з реалізацією певних особистих, фінансових, економічних санкцій, які можуть застосувати до людини».

Нардеп заявив, що не став би вважати Медведчука «героєм» операції зі звільнення захоплених бойовиками Донбасу українців.

До так званої кремлівської доповіді, яку зараз готує міністерство фінансів США, увійде, за даними газети «Коммерсантъ», приблизно 50 високопоставлених російських чиновників і бізнесменів, наближених до Путіна, а також члени їхніх сімей.

«Кремлівську доповідь» Конгресу США мають подати не пізніше ніж 29 січня. Цього вимагає закон «Про протидію противникам Америки за допомогою санкцій» про введення обмежувальних заходів проти Ірану, Росії та Північної Кореї, який у серпні 2017 року підписав президент США Дональд Трамп.

13 грудня американський сенатор від Республіканської партії Марко Рубіо заявляв, що США можуть ввести санкції проти наближених до Путіна чиновників.

Один з авторів рекомендацій зі складання санкційного списку, старший науковий співробітник Atlantic Council, економічний аналітик Андерс Аслунд стверджував, що обмежувальні заходи стосуватимуться семи категорій наближених до президента РФ бізнесменів і чиновників.

Західні країни кілька разів продовжували і посилювали санкції щодо Росії.

Щодо Медведчука США вже ввели персональні санкції 17 березня 2014 року, у зв’язку з анексією Криму.

Комментарии Facebook