Мосійчук заклав «бомбу уповільненої дії» у вигляді бракованого палива до Держрезерву

640

10 листопада 2017 р. в інтернет-виданні «Апостроф» за інтернет-адресою  з’вилась  публікація під назвою «В ЕС раскритиковали Украину из-за промедления с созданием запасов нефти» від 09.11.2017 р.

Про це на засіданні комітету Верховної Ради України з питань ПЕК повідомив керівник Секретаріату Європейського енергетичного співтовариства Янез Копач. Оприлюднення цієї заяви дивним чином збігається з тим фактом, що вона зроблена після того, як голова Держрезерву В. Мосійчук з 30 жовтня по 2 листопада 2017 року здіснив так звану «тривалу навчальну поїздку представників Держрезерву до Австрії та Словаччини».

Про цю подію є відповідне повідомлення на сайті Держрезерву за інтернет-адресою:

Винникають питання. А що Вадим Мосійчук іздив до Європи задля того, щоб, як то-кажуть, нацькувати декого із закордонних партнерів на Уряд і дискредитувати його діяльність ? Чи ця поїздка була узгоджена з Мінекономрозвиту та з Урядом  ?   Чи  були отримані В. Мосійчуком відповідні повноваження на таку міжнародну діяльність?

Литовська афера і корупція в держрезерві — ланцюг та ланки?

У зазначеній вище публікації інтернет-видання «Апостроф» міститься посилання на сайт «EnKorr» [«Энергетический корреспондент»] в якому було повідомленоя про те, що 15-16 листопада 2017 года в готелі «Hilton Kyiv» проводится щорічна зустріч професіоналів ринку нафтопродуктів – конференція Petroleum Ukraine.

На ній організатори збирають більше 200 делегатів – із числа топ-менеджерів и власників ключових компаній галузі нафтопродуктозабепечення. Організатором заходу є «Консалтингова група А-95». Здавалося б нічого дивного у цьому не має.

Проте найбільше здивування викликало повідомлення сайту «EnKorr» про те, що на конференції з «советующим докладом выступит глава Госрезерва Вадим Мосийчук». Як уже загальновідомо Мінекономрозвитку своїм листом від 18.08.2017.

Вих.№ 2715-10/29122-03 запропонувало В. Мосійчуку припинити реалізацію заходів щодо створення нафто холдингу без погодження Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Кубіва С.І. у зв’язку із тим, що Концепція реформування системи державного матеріального резерву ще не затверджена Урядом.

Проте, як повідомляє інформаційне агентство Interfax-Україна, 15.11.2017. В. Мосійчук на конференції Petroleum Ukraine заявив наступне: Державне агентство резерву (Держрезерв) має намір створити підприємство «Нафторезерв» на базі своїх п’яти нафтобаз наступного року.

Участь у такому заході коштує 950 Євро. А що бюджетна  установа,  якою є Агентство у нас вже фінансує у валюті участь державних службовців у комерційних конференціях ? У вступному слові організатора конференції–директора «Консалтингової группи А-95» пана Сергія Куюна зазначено наступне: Мы просто любим наш рынок и уважаем людей, которые правильно работают.

Про те як «правильно працює» Голова держрезерву Вадим Мосійчук, наскільки він одіозна постать та злісний порушник законів загальновідомо як-то кажуть, не за чутками, а безпосередньо від представників громадянського суспільства, працівників системи держрезерву, від правоохоронних органів та із величезного масиву публікацій у ЗМІ, які свідчать про неналежне виконання В. Мосійчуком посадових обов’язків.

Така тісна співпраця публічної особи, державного службовця категорії А, який уповноважений на виконання функцій держави, із представниками нафтового бізнесу мабуть і привела до масштабних зловживань і корупції  у держрезерві. А як же бути із присягою державного службовця ? Чи Уряд і Нацдержслужба цього всього не бачать ?

На вищеозначеному засіданні комітету Верховної Ради України з питань ПЕК був присутній Міністр енергетики та вугільної промисловості України Насалик І.С. На заяву пана Янеза Копача Міністр у відповідь заявив, про те, що відповідальність за підготовку законодавчої бази для створення вищеназваних запасів нафти та нафтопродуктів лежить на Державному агентстві резерву України.

Для того, щоб упевнитись у справедливості такої заяви Міністра І. Насалика, достатньо ознайомитись із планом заходів з імплементації розділу V «Економічне та галузеве співробітництво» Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, який затверджено Розпорядженням КМУ від 21.06.2017. №503-Р. [Cтор.16].

Цим документом передбачено, що індикатором виконання, є прийняття Закону України «Про мінімальні запаси нафти та нафтопродуктів». Відповідальним за виконання цього напрямку роботи упродовж 2017-2019 років визначено Держрезерв, Мінекономрозвитку та Мінфін. Тобто мова іде про те, що держрезерв є відповідальним тільки за підготовку проекту закону. Відповідальними за виконання заходу під назвою «обрання моделі формування стратегічного запасу нафти та нафтопродуктів» цим документом визначені Міненерговугілля та Держстат.

Проте В.Мосійчук [самовільно присвоївши собі чужі владні повноваження Міненерговугілля і Держстату] розвив бурхливу діяльність та проводить піар-акції які він називає «Імплементація Директиви 2009/119/ЕС» та заявляє учасникам таких заходів, що «Державне агентство резерву України фактично очолює роботу з імплементації Директиви 2009/119 ЄС». [Див. повідомлення на сайті держрезерву від 13.09.2017. яке розміщене за інтернет-адресою ].

А вже 19.10.2017. на сайті держрезерву за інтернет-адресою  Вадим Мосійчук повідомляє про таке «У червні цього року розпорядженням КМУ №503-р Державне агентство резерву України визнано відповідальним за формування стратегічного запасу нафти та нафтопродуктів». Це чергова спекуляція і введення в оману як представників іноземних компаній так і керівників корпорацій нафтового бізнесу.

Якщо уважно проаналізувати діяльність Вадима Мосіййчука то буде зрозуміло, яка системна і цілеспрямована діяльність ведеться ним у вигляді локальних економічних диверсій по закладці до державного резерву неякісного палива, або арктичного палива, яке взагалі не потрібно для держави з огляду на її кліматичні умови. Ці локальні економічні диверсії з паливно-мастильними матеріалами у своїй сумі наносять державі і державним підприємствам збитки на сотні мільйонів гривень. А це і є ознакою гібридної війни, яка замаскована під виглядом порушень господарського і антимонопольного законодавства.

 ДІЇ ВАДИМА МОСІЙЧУКА  НОСЯТЬ СИСТЕМНИЙ ХАРАКТЕР І СПРЯМОВАНІ НА ПІДРИВ ОБОРОНОЗДАТНОСТІ ДЕРЖАВИ, НАНОСЯТЬ ШКОДУ ЕКОНОМІЧНІЙ БЕЗПЕЦІ УКРАЇНИ. ВОНИ ПОРУШУЮТЬ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ ТА КОНСТИТУЦІЙНІ ПРАВА ЯК ОКРЕМИХ ПРАЦІВНИКІВ ГАЛУЗІ ТА І ПРАВА ТРУДОВИХ КОЛЕКТИВІВ НА СПРАВЕДЛИВИЙ РОЗПОДІЛ РЕЗУЛЬТАТІВ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ (ОРГАНІЗАЦІЙ). ЦЕ У СВОЮ ЧЕРГУ ВИКЛИКАЄ У ЛЮДЕЙ НЕВДОВОЛЕННЯ ВЛАДОЮ ТА ПРИЗВОДИТЬ ДО ЗБІЛЬШЕННЯ СОЦІАЛЬНОГО НАПРУЖЕННЯ У РЕГІОНАХ. УСЕ ЦЕ Є СКЛАДОВОЮ ОЗНАКОЮ ГІБРИДНОЇ ВІЙНИ, ЯКА ВЕДЕТЬСЯ ПРОТИ УКРАЇНИ АГЕНТАМИ ІНОЗЕМНИХ ДЕРЖАВ. ДО ЧИСЛА ТАКИХ АГЕНТІВ МОЖЛИВО НАЛЕЖИТЬ І САМ МОСІЙЧУК В.А.

Антон Харітонов

Комментарии Facebook