Добро не вичерпується…

23

Добро не вичерпується ніколи, адже, хто його творить, воно йому повертається сторицею… Так і у нашому випадку, 108 передноворічна гуманітарна експедиція волонтерської команди Українського дому далеко не остання з підтримки українських воїнів на передовій у війні із російським агресором на сході нашої країни.

Завдяки патріотичній команді і жертовному ставленню до своєї місії життя на Землі, команда Українського дому у складі: Ю.І.Стельмащука, С.І. Кирильченко та М.М. Довгалюка, на передодні нового року, відправилась на передову з черговою допомогою воїнам, яка складалась із товарів господарського вжитку, продуктів харчування та товарів першої необхідності.

Команда волонтерів щиро вдячна за непосильну допомогу громаді села Михайлівка Білоцерківського району Київської області, громаді села Мала Антонівка та сільському голові Замулі Володимиру Петровичу, громаді села Розаліївка та сільському голові Грабовському Володимиру Юрійовичу , які системно допомагають нашим воїнам на передовій лінії українського фронту.

Спеціально для «Укрпрес.Інфо» Хома А.

 

Комментарии Facebook