Один епізод із життя жінок, який має захистити суд …

20

14 червня 1986 року у стінах Центрального РАГСу голосно пролунав сміх та вітання «Гірко» молодій сім’ї Ускових, укладений між громадянами Усковим С.Г. та Усковою І.В. Того ж року в грудні місяці в них народився первісток – донька Ускова А. С. Проживши десяток років разом, в горі та в смутку, переживши низку щасливих спогадів і не менше перипетій, в любові та радості вони народили другу доньку Ускову Д.С.

Ззовні сестри були різні, однак всередині рідніше них нікого не було. Дівчатка росли на радість батькам: добре вчились в школі, розвивали хобі, росли чемними та слухняними… Кожного вечора сестри допомагали мамі готувати вечерю перед приходом батька з роботи, а він, під час шкільних канікул, з кожною проводив час на ігровому майданчику, граючи в розвиваючі ігри. У вихідні сім’я полюбляла виїхати на природу, зустрітись з родичами чи друзями вдома, а кожного літа сім’я мала традицію — подорожувати на море в Крим.

І все було б добре, якби не вчинок, котрий поклав початок кінцю. Це трапилось 13 січня 2011 року, батько двох дітей та люблячий чоловік Усков С Г. розірвав довготривалий шлюб з громадянкою Усковою І.В. у тайні від неї та дітей. З тих пір полилися скарги, вимоги та позови до суду, частина котрих будуть нижче згадані. В шлюбі спільно була придбана квартира. Саме вона стала для Ускова С.Г. важливішою за свою сім’ю, адже саме через неї він подав чимало позовів проти колишньої дружини та дітей.

12.06.2012р. Дарницький суд визнав за Усковим С.Г. та Усковою І.В. право на сумісну власність квартирою за адресою проспект Петра Григоренка, 15, кв.105. Справа № 2-1124/12. Суддя Сухомлінов С.Н. Даний позов був поданий Усковою І.В. після того, як її колишній чоловік перешкоджав їй проживати та користуватися квартирою. Однак, вселитись в квартиру вона змогла тільки 26.03.2013 р. за рішенням суду про вселення під наглядом представника виконавчої служби, бо без нього Усков С.Г. чинив опір колишній дружині.

За період коли дружина Ускова І.В. не проживала за адресою проспект Петра Григоренка,15, кв.105, через те, що Усков С.Г. перешкоджав їй у цьому, він накопичив борг за комунальні послуги та квартиру майже 14 000 грн та, після вселення Ускової І.В. до квартири за рішенням суду, колишній чоловік намагався її змусити виплачувати його борг. ОСББ «КУТ» подав позов на Ускова С.Г. про стягнення цих 14 000 грн за заборгованість житлово-комунальних послуг. Суддя Апеляційного суду Білич І.М. задовольнив позов ОСББ «Кут» від 19.11.2014 р. З часом, Усков С.Г. виплатив борг у розмірі близько 10 000 грн, однак наразі він повертає їх назад у судовому порядку в Дарницькому районі м. Києва. Номер справи 753/18/767/17 від 12.10.2017р.

03.07.2014 р. громадянин Усков С.Г. подав позов до суду з вимогою виселити старшу доньку Ускову А.С. зі спільно набутої батьками квартири. Номер справи 753/12204/14-Й. Суддя Кириченко Н.О. винесла рішення про виселення старшої доньки із спільного майна подружжя. І хоч старша донька Ускова А.С. зробила це самостійно, Усков С.Г. подав скаргу на дії державного виконавця органів ДВС України № 753/1468/15 від 21.04.2015 для того, щоб потім стягнути моральну шкоду за, начебто, невиконання рішення суду про виселення Ускової А.С. Хоча це рішення було виконане нею, нагадуємо, добровільно.

Тривалий час батько Усков С.Г. не бажав прописувати молодшу доньку Ускову Д.С. в єдиному місці проживання, в домі, де живе змалечку, де поряд з будинком ходила в садок та школу, де виросла й проживає зараз. Дитина змогла прописатись в квартирі за адресою проспект Петра Григоренка, 15, кв.105, тільки після рішення Адміністративного суду від 27.02.2012р. Справа № 2а-1596/12/2670.

Увесь цей час «турботливий» батько Усков С.Г. чинив перешкоди в користуванні всією квартирою молодшій доньці Усковій Д.С.: поставив на двері кімнат замки та зачиняв їх під ключ, забрав у доньки ключі від вхідних дверей аби вона не впускала додому маму та рідну сестру. Бувало, що після школи маленька дівчинка годинами чекала батька, поки той прийде додому та відчинить двері. Тому, 22.01.2014 р. Ускова І.В. подала позов про усунення перешкод в користуванні квартирою їх спільній доньці Усковій Д.С. Справа № 753/13/100/13-Ц. Суддя Сирбул О.Ф. прийняла рішення на користь дитини – не чинити їй опір в користуванні всією квартирою.

У Вас вже не вкладається в голові як батько міг так вчинити з рідними дітьми та дружиною, з котрою прожив спільних 25 років? Отож. А це ще не все!

Тільки уявіть собі, Усков С.Г. подав позов про розподіл заробітної плати колишньої дружини Ускової І.В. на момент розлучення. Справа № 761/15235/15-ц від 20.07.2015р. «Чесні» та «справедливі» судді Головачов Я.В., Побірченко Т.І., та Усик Г.І. задовільнили позов Ускова С.Г.

Будь-яка порядна людина завжди безсила проти злодійства. Негідників можна перемагати лише відповідною підлістю, але на це не кожен спроможен. І ці негідники завжди враховують чуже благородне безсилля.

Порядна та благородна громадянка Ускова І.В. не відповіла підлістю на дії колишнього чоловіка Ускова С.Г. Але й сидіти осторонь, не приймаючи ніяких дій, щоб захистити своїх дітей, мати двох доньок не могла, та хоч якось намагалась батька схаменути і нагадати про їх спільних дітей.

Так, був поданий позов до Дарницького суду про «Стягнення аліментів на неповнолітню дитину». Суддя Комаревцева Л.В. ухвалила позов та присудила Ускову С.Г. аліменти в розмірі 1/8 частини усіх видів доходу щомісячно, починаючи з 06.11.2015р. Справа № 753/13942/14-Ц від 09.10.2015 р. Однак, громадянин Усков С.Г. ніколи не сплачував аліменти своїй неповнолітній доньці та взагалі не приймав участі в житті та розвитку молодшої доньки. Більше того, він приховує свої доходи, котрі в нього є, окрім пенсії.

Не так давно, а саме 10.01.2017 р., до Дарницького суду в м.Києві надійшов позов з вимогою обмежити молодшу доньку Ускову Д.С. в користуванні єдиним місцем свого проживання, домівкою з дитиства, місцем, де виросла, проживає та прописана. Справа № 753/578/17. Суддя Леонтюк Л.К. Це робиться з метою обмежити її в правах користування єдиним місцем проживання аби в недалекому майбутньому виселити й молодшу доньку.

Ось так потроху батько двох дітей намагається «вижити» на вулицю своїх доньок та їх рідну матір, по сумісництву свою колишню дружину, з котрою прожив 25 років, провів молодість та зустрів старість.

Ви запитаєте, а заради чого це все?
Повна безвідповідальність, байдужість до проблем ще до недавня рідних та близьких людей дозволила пану Ускову С.Г. завести «інтрижку» на стороні, забувши про рідну жінку та спільних дітей. Дружина Ірина працювала зранку до вечора без вихідних, намагаючись забезпечити сім’ю, а в цей час «люблячий» чоловік на її зароблені гроші для їх спільної сім’ї, утримував коханку.

Будь-який інший справжній Чоловік в подібній ситуації залишив би все дружині та дітям, приймав би участь у їх вихованні, завжди прийшов на допомогу мудрою батьківською порадою…

Хоча, про що це ми?!
Справжній Чоловік ніколи б не завів «інтрижку» на стороні! Тим паче за кошти дружини! Тому нам цікаво чому судді-чоловіки приймали аморальні та незаконні рішення, підтримуючи підлі, огидні, протиправні дії непорядного громадянина Ускова С.Г. Невже тому що розділяють його вчинки та погляди відносно інституції сім’ї та сімейного права?!

Як цього разу відреагує Дарницький районний суд міста Києва на черговий позов Ускова С.Г.? Адже тепер головою цього суддівського складу є Леонтюк Л.К., колишня голова Дарницького суду, відома у широких масах як справедливий Суддя.

Яке буде рішення цього разу Судді Леонтюк Л.К.?! Нагадуємо, що питання стоїть про заборону користування єдиного місця проживання, а в подальшому й виселення молодшої доньки позивача Ускова С.Г. Рідний батько не тільки не приймав участь в її житті, коли вона була маленькою дівчинкою, а й взагалі намагається залишити її без даху над головою.

Комментарии Facebook