Влада запропонувала власникам «евроблях» компроміс

137

Водіям нерозмитнених автомобілів на Єврономер запропонували оплатити тільки частина акцизу за оформлення транспорту. Про це повідомила глава комітету Верховної Ради з питань митної та податкової політики Ніна Южаніна. 

За її словами, ніяких розмов про амністію, тобто безоплатне оформлення автомобілів, бути не може. «Тому я думаю, що буде справедливо, якщо до діючої шкалою ставок акцизного податку ми застосуємо певний коефіцієнт. Наприклад, вони заплатять 25-30% від встановленої ставки акцизного податку », — заявила Южаніна в інтерв’ю виданню« Новий час ». При цьому вона уточнила, що на вартість оформлення транспорту також впливає його вік.

КІЛЬКІСТЬ ЕВРОБЛЯХ 1 листопада Державна фіскальна служба повідомила, що в Україні зафіксовано 383 тис. Нерозмитнених авто на Єврономер. З цієї кількості 100 тис. Авто перебувають на території країни в режимі транзиту, причому 67 тис. з них порушили терміни перебування. Раніше EtCetera писав про те, що у Верховній Раді розглянуть законопроект, який передбачає розмитнення автомобіля на Єврономер всього за 600 євро.

Комментарии Facebook