Повноцінний сон і сольові ванни повернуть до життя після свят

20

Повноцінний сон сприяє прискоренню метаболічних процесів і постачання клітин енергією, а сольові ванни — витягнуть з тканин всю зайву рідину і токсини, які встигли зібратися під час тривалих трапез.

Про це розповіла лікар Вікторія Савицька.

Недосипання, як відомо, провокує уповільнення метаболізму, а через це калорії в організмі спалюються повільніше, а жири відкладаються швидше. Тому, якщо хочете швидко схуднути, та ще й з користю для здоров’я, обов’язково висипайтеся як слід. Але і важливо знати міру — 8-9 годин вистачить, щоб повністю відновити сили.

Справа в тому, що при недосип, так само як і Пересип, падає цукор в крові, а через це клітини мозку і нервових закінчень недостатньо забезпечуються енергією. У підсумку вони переходять в «економний режим», а це викликає млявість і поганий настрій, яке багато найчастіше заїдають солодощами.

«Щоб моментально позбутися кілограма — двох, сходіть в баню або в сауну. Так зайва рідина, яка затрималася за свята в організмі через велику кількість важкої, жирної і солоної їжі, піде. А разом з нею і токсини, якими організм буквально «кишить» після щедрих застіль і розпивання алкогольних напоїв.

Альтернатива сауні або лазні — прості ванни з морською сіллю. Вони прекрасно витягують зайву рідину з м’яких тканин і візуально «підтягують» тіло вже після першої процедури.

Приймати їх потрібно перед сном, а сіль підійде будь-яка — як найпростіша дешева без добавок (купити таку можна за 15 гривень в аптеці), так і більш дорогі варіанти — з ефірними маслами, парфумерними добавками, пінної і т.д. Вибирайте що хочете, головне, розчиніть у теплій ванні близько 500-800 грам і розслабтеся в ній хвилин на 20. Приймати ванну не варто натщесерце або відразу після їжі »- радить експерт.

Насправді в парі-трійці зайвих кілограмів немає нічого дивного, адже за підрахунками дієтологів, за один тільки святкова вечеря ми з’їдаємо 3-4 денних норми калорій, каже лікар. А з огляду на те, святкуємо ми, як правило, не один день і не в одному місці, то «обваження» фігури просто неминуче.

Поставтеся до цього спокійно, не влаштовуйте істерик, вед стреси і поганий настрій також гальмують процес позбавлення від зайвих сантиметрів, до того ж «підбурюють» вас заїсти «нещастя» чимось смачним і дуже-дуже шкідливим.

Комментарии Facebook