Facebook задумався про криптовалюту і чому анонімність Bitcoin під загрозою?

27

Головний виконавчий директор і засновник найбільшої в світі соцмережі Facebook Марк Цукерберг сказав, що його компанії цікаво досліджувати, як вона може використовувати кріповалюти.

«Для цього існують важливі контр-тенденції, — шифрування і кріптовалютность, — які беруть владу від централізованих систем і повертають її в руки людей. Але вони приходять з ризиком бути більш жорсткими для контролю. Мені цікаво заглибитися і вивчити позитивні і негативні аспекти цих технологій і найкращим чином використовувати їх в наших послугах «, — сказав він.

Цукерберг не єдиний в Facebook, хто висловив свій інтерес до криптовалют. Так, віце-президент компанії з обміну повідомленнями Девід Маркус приєднався до ради Coinbase Inc., однієї з найбільших кріптообменних компаній в кінці минулого року.
«Я був залучений і зачарований криптовалютой з 2012 року», — зазначив Маркус. Що все це може означати для криптовалют, поки не ясно.

Анонімність біткоіна
Анонімність, за яку багато хто цінує біткойн, знову опинилася під загрозою. Виробник чіпів для Майнінг компанія Bitfury Group опублікував рішення, яке дозволяє розкрити взаємозв’язок між різними біткойн-адресами і обчислити власника гаманців.

Інструмент отримав назву «кластерінг». Планується, що його будуть використовувати правоохоронні органи для пошуку злочинців і відстеження нелегальних фінансових схем в мережі біткойн.

Крім аналізу взаємозв’язків між різними біткойн-адресами, кластерінг дозволить враховувати публічну інформацію в інтернеті і зіставляти результати для більш точного аналізу даних.

Незважаючи на те, що кластерінг спрямований на боротьбу з кіберзлочинністю, під загрозою втрати анонімності тепер знаходиться кожен користувач біткойн-гаманців.

Комментарии Facebook