Екс-зять Юлії Тимошенко Шон Карр помер уві сні

252

Шону Кару було 49 років. Помер 49-річний музикант і мотоцикліст Шон Карр — колишній чоловік Євгенії Тимошенко, зять лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко. Про смерть колишнього чоловіка доньки Юлії Тимошенко у себе в Facebook повідомив український байкер Олександр Сирота, що входить до клубу «Падонки».

«Сьогодні помер наш одноклубник Шон Карр! Світла людина і справжній Падонок! RIP. Спочивай з миром, брате!», — написав Сирота.

ТСН
Про смерть Карра також з’явилося повідомлення і на сторінці його групи Death Valley Screamers у Фейсбуці. «Шон Карр помер у Празі уві сні о 10 ранку 8 січня 2018 року, його донька Чарлі була разом із ним», — йдеться у повідомленні.

Шон Карр — лідер групи Death Valley Screamers, бізнесмен і байкер. Його особисте та професійне життя сповнені злетів і падінь.

1995-го року Шон став батьком — його цивільна дружина Емма народила доньку Шарлотту. Він пішов від Емми і 1 жовтня 2005 року в Києві одружився з Євгенією Тимошенко, донькою Юлії Тимошенко.

У березні 2012 року Карр розвівся з Євгенією. За підсумком судових розглядів в українському суді колишня дружина Карра отримала у володіння ресторан в Києві і половину будинку в Дніпрі.

У серпні 2013 року Карр одружився втретє. Його обраницею стала 31-річна британка Мері Хілл.

Комментарии Facebook