Злочинна трійця в МНУ імені В. О. Сухомлинського — продовження, частина: ІІ

2970

УкрПрес Інфо продовжує серію публікацій щодо корумпованого керівництва українських вузів, зараз ми публікуємо другу частину на прохання професорсько-викладацького колективу МНУ ім. Сухомлинського, попередня стаття: У Миколаєві колишній регіонал-ректор став фальшивим академіком: хроніка шкідника.

Представники професорсько-викладацького складу Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського, студенти та їх батьки, громада міста вкрай стурбовані ситуацією, яка склалася останнім часом навколо колись потужного університету корабельного краю міста Миколаєва.

Про корупційні схеми горе-ректора, колишнього депутата-регіонала Валерія Будака в місті та по всій країні вже ходять легенди, видаються брошури з описом «подвигів» цього персонажа, інтернет-мережа переповнена скаргами та статтями. Однак і надалі цей хапуга та злодій продовжує залишатися у керма вишу.

Ані Помаранчева революція, проти якої виступав Валерій Будак, ані його намагання розігнати Євромайдан та голосування за силовий розгін миколаївських патріотів, ані прийняття законів про очищення влади не можуть зігнати його з «насидженого» місця, з якого «світоч педагогіки та загалом науки» (немає жодної! праці ані з педагогіки, ані з будь-якої іншої сфери знань, його постійно приписують до редколегій колективних видань, а спорудження йому докторської дисертації київськими науковцями взагалі не є секретом) продовжує грабувати університет, прикормлюючи декого у верхах.

Вочевидь намагаючись будь-якою ціною залишитись довічним правителем миколаївської «Сухомлинки», Валерій Будак, який протягом 20 років не втрачав жодної нагоди, щоб «нагріти руки», в останні роки просто «злетів з катушек» і почав обдирати людей де тільки можна. Однією з останніх корумпованих схем стало обкрадання відвідувачів тренажерного залу університету.

На вулиці Морехідній знаходиться один з корпусів університету В. О. Сухомлинського, де є спортивний комплекс. Саме в ньому займаються у вільний час сотні бажаючих, у тому числі велика кількість мешканців міста, звичайно не безкоштовно, а платять за це кошти.

Тільки йдуть вони не в касу університету, а в кишені злодюг. Щорічно за такі послуги злодії отримують більше мільйона гривень. Ніяких квитанцій не видають, тільки гроші справно беруть.

slavitak
Олег Славітяк

Заправляє всім цим викладач факультету фізичного виховання Олег Славітяк. То ж не дивно, що звичайний викладач міняє власні автомобілі кожні півроку купляючи більш дорогі, отримує з рук ректорату нагороди та премії у той же час фактично не займаючись науковою діяльністю. Вочевидь, молодий викладач збирає велику суму коштів для захисту кандидатської дисертації, яку йому «споруджують» у Києві так само як колись його «патрону».

Друга учасниця корупційної схеми зробила запаморочний зліт від лаборантки кафедри фізики до посади проректора з адміністративно-господарської частини університету (це приблизно якщо б солдат відразу став генералом) – Вікторія Даниленко.

Вікторія Даниленко

І тепер звичайний проректор звичайного вишу здійснює декілька разів на рік туристичні вояжі далеко за кордон, носить дорогоцінний годинник, який коштує таку суму грошей, яку зі своєї заробітної плати вона б збирала не один рік.

Звичайно всім цим процесом керує ректор університету Валерій Будак. І звичайно без його вказівок нічого не здійснюється.

І левова частка дістається йому. Останніми роками до університету приєднали три навчальних заклади: Миколаївський та Первомайський інститути Одеського національного університету імені І. Мечникова та Південнослов’янський інститут. Скільки втиху розпродано комп’ютерної техніки, де поділися п’ять легкових автомобілів ніхто не знає. І все це сходить з рук горе-керманичу університету.

Наталя Василькова

За останній рік з бюджету університету витрачено 150 тис. гривень на хвалебні оди на ім’я Валерія Будака у місцевій пресі.

Примітивність даних опусів, покликаних прославити «видатного управлінця і науковця» просто вражає – те й не дивно, адже їх писала колишня (у недалекому минулому) базарна спекулянтка, а нині проректор з науково-педагогічної роботи Наталя Василькова.

Коли вже повиганяють усіляких пройдисвітів та шахрайок з нашого університету разом із головним злодієм Валерієм Будаком?

Комментарии Facebook