УкрПрес Інфо уповноважений заявити і привітати з 2018-роком!

42

Дорогі друзі і всі причетни до проекту, ось і залишилися лічені хвилини до настання Нового, 2018 року, редакція УкрПрес Інфо уповноважена заявити, згадати і побажати наступне:

2017 рік був знаковим в усіх відношеннях роком, кожен з нас частка Всесвіту і зміг привнести стільки, скільки зміг, і за це кожному спасибі. УкрПрес продовжив свою літописну роботу, запускаючи в ефір новини, репортажі, журналістські розслідування, в результаті яких було проведено ряд серйозних реагувань, і рішень в результаті яких була реально надана допомога людям які перебувають у важких життєвих ситуаціях.

Колектив журналістів УкрПрес писали не тільки про політику і соціальні проблеми, ми впритул описували культурне життя України і світу. Також не забули про бізнес який також вимагає інформаційної уваги. Червоний півень без скромності клював, багато в чому навіть справедливо і за це йому спасибі і говоримо прощай!

2018 рік зустрічаємо радісним ГАВ — ГАВ, очікування великі і плани також, саме -розвивати наш проект на високому рівні, розширювати штат і покращувати якість матеріалів, адже ми працюємо для вас друзі і сподіваємося не підвести!

Кожному з вас простого людського щастя, міцного здоров’я, сімейного благополуччя, творчої реалізації і звичайно-ж настання довгоочікуваного миру, ще раз з Новим роком друзі, зустрінемося у 2018-м!

З повагою колектив УкрПрес Інфо та головний редактор Олексій Воронцов

Комментарии Facebook