У Миколаєві колишній регіонал-ректор став фальшивим академіком: хроніка шкідника

1193

До редакції УкрПресс інфо звернулися професорсько-педагогічний колектив Миколаївського педуніверситету та мешканці з проханням розмістити матеріал щодо свавілля ректора, колишнього регіонала та друга Табачника, з оточення Януковича — Валерія Будака,  далі наводимо текст оригіналу:


Нещодавно академіком Національної академії педагогічних наук України став ректор Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського Валерій Будак. Ця новина насмішила науковців корабельного краю. Всі знають, що наукою ця особа ніколи не займалась, а його завжди приписували в різні авторські колективи як ректора.

Сам статут академії говорить, що претенденти на звання повинні мати не менше трьох монографій з педагогіки та психології, а в нього немає жодної. Необхідно мати монографії, видані за кордоном, чого теж немає! В нього взагалі немає наукових праць в області педагогіки та психології! Його приписують в усі колективні монографії лише тому, що він ректор!

У горе 70-літнього академіка за всі роки праці в університеті лише один захищений кандидат, замість необхідних двадцяти, підготовлених та захищених докторів наук взагалі немає!

До того ж академіком НАПН України може бути виключно доктор психологічних чи педагогічних наук, а Будак В. Д. має ступінь доктора технічних наук.

Проте це не стало завадою отримати звання і щомісячно незаконно отримувати до ставки суттєву надбавку в гривнях. Сам Будак В. Д. в колі близьких друзів говорить, що прийшлося «трохи розкошелитись» і дати хабаря, а тепер треба ж відбивати затрати. Ось як спокійно обдирають державу злодії типу Будака В. Д.

Чого ж досяг за роки керівництва вузом В. Будак?
Свого часу він був начальником виборного штабу одіозного В. Януковича, за що й отримав пізніше орден «За заслуги ІІ ступеня». Скільки тоді постраждало справжніх студентів-патріотів, яких відраховували з університету за вказівкою В. Будака! За те, що вони заявляли, що не будуть голосувати за Януковича. Їх завалювали на сесії. І нині це становище до патріотів-студентів і викладачів не змінилось, робиться все для того, щоб вони покинули університет.

За роки бездарного керівництва кількість студентів з 12 тисяч 300 чол. зменшилась до 3 тисяч 200 чол.

Йде знищення навчальних корпусів університету. Внаслідок повної бездіяльності ректора, рухнув і пізніше зрівняний з землею корпус на вулиці Велика Морська в 2016 р. В 2017 р. приймається рішення про знесення частини приміщення факультету фізичної культури та першого корпусу університету. На черзі знищення колишнього єдиного в СРСР корпусу астрономічної обсерваторії університету та корпус історичного факультету.

Їх вже руйнують. З 2009 по 2012 рік університету передані корпуси Миколаївського та Первомайського філіалів Одеського університету ім. І. Мечникова та Південнослов’янського інститутів. Більшість обладнання корпусу розграбовано та вкрадено. Його просто не стало. Цей горе-керівник ніколи нічого не будував, але весь час нищить до нього збудоване. Правда на другому поверсі з’явилось троє дверей, що відгороджують його від громадськості.

За роки керування вузом з нього пішли більше 300 викладачів, лише в 2016 р. 45 чол. і з них 8 докторів наук! Більшість з них талановиті та набагато розумніші за нікчему ректора. Розумних ректор не любить, він їх нищить, створюючи склоки і плітки.

Коли вони приймають участь у конкурсі на заміщення посад, дає вказівки «як слід» голосувати по тій чи іншій кандидатурі.

Нині в університеті технічних працівників в два рази більше ніж професорсько-викладацького складу.

До 100-річчя університету вийшла книга «До 100-річчя флагману корупції. Присвячується В. Д. Будаку», де наведені факти про злочинну діяльність ректора.

І ось апогеєм стало обрання цього керманича академіком Національної академії педагогічних наук України. Його висування стало справжнім посміховищем над українською наукою. На одній із вчених рад ректор висловив ідею, що не буде заперечувати, якщо його кандидатуру висунуть на академіка. І без таємного голосування і всіх статних процедур одержав документи.

Коли вже люструють цього зрадника і України і університету і притягнуть до кримінальної відповідальності за всі його справи?

Василь Маньківський
та колектив університету

Комментарии Facebook