Вони будують український дім …

678

Ото ж бо, по їхніх плодах ви пізнаєте їх!
(Євангеліє від Матвія, розділ 7)

Напевно важко збагнути та оцінити справи людей, праця яких не під силу слабким духом. Вони це роблять в перекір загальній байдужості, особистому розчаруванню у справедливість та апатії оточуючих до суспільних процесів в державі.

Одним словом, кожен робить своє, хтось особисте, а хтось – суспільне, жертвуючи своїм часом, здоров’ям та особистим життям. Саме таких людей називають справжніми патріотами своєї країни.

Такою командою патріотів є волонтерська команда Українського дому …

Так, 13 грудня 2017 року, у святковий для православних християн День святого Андрія Первозванного, в зону АТО відправилась 107 гуманітарна експедиція у складі двох середньовагових мікроавтобусів із цінними для військових предметами, а саме: продукти, предмети особистої гігієни, матраци, ліжка, бензопили, електроінструменти та багато іншого краму, такого потрібного на передовій.

«Ця кропітка волонтерська робота продовжується уже повних чотири роки, ще з часів Майдану» – коментує Світлана Кирильченко – волонтер з позивним «Бджілка». «Саме 5 рудня, в переддень створення Української армії відзначила для себе чотири роки кропіткої праці у волонтерській місії, спочатку для учасників Майдану, а потім на передову, на війну для наших захисників Соборності нашої держави!» – продовжує розмову Світлана Іванівна.

Одна, напевно, б уже виснажилась, впала б духом, як би не команда однодумців, безальтернативним лідером якої є Юрій Іванович Стельмащук – майданівець, громадський активіст, молодий політик, розсудливий стратег, духовний наставник та людина з великим серцем.

«Юрій Іванович – Людина, яка себе представляє конкретними вагомими справами, за що йому вдячні сотні людей, з якими він йде по життю, цеглина до цеглини будує український дім на міцному фундаменті віри, надії та любові» -підтримує розмову волонтер та громадський активіст, мешканець міста Узин Білоцерківського району Київської області – Петро Миколайович Бондар.

Доба знадобилась волонтерській команді Українського дому, щоб доставити необхідний для наших воїнів товар на передову та повернутись додому. Команда вже готується до наступної поїздки, яку запланувала на 25 грудня.

Укрдомовські волонтери щиро вдячні за систематичну допомогу усім громадянам, які багато років поспіль допомагають нашим воїнам на війні. Окрему подяку складають Узинській міській раді та міському голові Олександру Охріменку.

А ми, в свою чергу, бажаємо волонтерській команді Українського дому – Хай Бог вам допомагає та віддячує сторицею за ваші добрі справи. В добру путь!

Хома Андрій

Комментарии Facebook