Реєстр боргових зобов’язань

27

Триває робота над створенням заявленої нами раніше МЕДІА КРАУД платформи УкрПресІнфо. Далі ми коротко хочемо познайомити Вас з одним з проектів, що буде реалізовувати наша команда спільно з структурним підрозділом ОБЛІКУ БОРГОВИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ, ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ та СПРИЯННЮ ЛЮСТРАЦІЇ в УКРАЇНІ (ОБОЗ ПКСЛУ) ОКРЕМОГО ЕКСПЕДИЦІЙНОГО ПІДРОЗДІЛУ «ДОСЛІДНА ЕКСПЕДИЦІЯ» суб’єкта правоздатності РСТ

Реєстр боргових зобов’язань, як краудфандинг.

МЕТА: ЗАХИСТ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ, ГРОШОВИХ КОШТІВ ЮРИДИЧНИХ та ФІЗИЧНИХ ОСІБ, Громадських організацій, що знаходились на розрахункових, поточних та особових рахунках, та не були прийняті до розгляду Тимчасовими адміністраціями та ліквідаторами банківських та інших фінансових установ в Україні за період 2014 – 2017 рр.

Надамо невелике коректне пояснення. Згідно з діючим законодавством. ліквідацію фінансових установ, визнаних Національним Банком України неплатоспроможними, проводить ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ.

ЗАДОВОЛЕННЯ ВИМОГ КРЕДИТОРІВ БАНКІВ, що ліквідуються, ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ за рахунок коштів, одержаних в результаті реалізації майна банку, У ТАКІЙ ЧЕРГОВОСТІ*:

1) зобов’язання, що виникли внаслідок заподіяння шкоди життю та здоров’ю громадян;

2) грошові вимоги щодо заробітної плати, що виникли із зобов’язань банку перед працівниками до прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку;

3) вимоги Фонду, що виникли у випадках, визначених Законом «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб»;

4) вимоги вкладників – фізичних осіб (у тому числі фізичних осіб-підприємців), які не є пов’язаними особами банку, у частині, що перевищує суму, виплачену Фондом;

5) вимоги Національного банку України, що виникли у результаті зниження вартості застави, наданої для забезпечення кредитів рефінансування;

6) вимоги фізичних осіб (у тому числі фізичних осіб – підприємців), які не є пов’язаними особами банку, платежі яких або платежі на ім’я яких заблоковано;

7) вимоги інших вкладників, які не є пов’язаними особами банку, юридичних осіб – клієнтів банку, які не є пов’язаними особами банку;

8) інші вимоги, крім вимог за субординованим боргом;

9) вимоги кредиторів банку (фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб–підприємців, а також юридичних осіб), які є пов’язаними особами банку;

10) вимоги за субординованим боргом.

Вимоги кожної наступної черги задовольняються у міру надходження коштів від продажу майна (активів) банку після повного задоволення вимог попередньої черги.

У разі якщо обсяг коштів, одержаних від продажу майна (активів), недостатній для повного задоволення всіх вимог однієї черги, вимоги задовольняються пропорційно до суми вимог, що належать кожному кредитору однієї черги.

Вимоги, що не були включені до реєстру акцептованих вимог кредиторів, задоволенню не підлягають і вважаються погашеними.

Також вважаються погашеними вимоги, якщо майна банку недостатньо для їх задоволення.

Запамятовується остання фраза – оцініть всю її “красу” та цинізм по відношенню до представників малого та середнього бізнесу ! Це як раз і будуть РОЗРАХУНКОВІ ПОТОЧНІ РАХУНКИ ФОП та ЮРИДИЧНИХ БІЗНЕС СТРУКТУР, КОШТИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ. ЦЕ – обігові кошти, які забезпечують життєздатність структури.

Терміни повернення, за реальності постійного знецінення гривні, девальвують ці кошти.
Віднесення їх до 6-ї та 7-ї черги, не залишає майже ніяких шансів на задоволення вимоги повернення.
А потім, ще й законодавчо виправданим, Держава вважає їх погашеними !

Такий зміст “закону” фактично означає ГРАБІЖ сотень тисяч фізичних осіб – підприємців та, посередством підприємств – юридичних осіб, зайнятих на них працівників, кошти Громадських організацій, які в переважній більшості складають ДОБРОВІЛЬНІ ВНЕСКИ громадян, вже з моменту (ДЕ – ЮРЕ – початку процедури ліквідації, а ДЕ – ФАКТО – з моменту введення тимчасової адміністрації в “проблемному банку”) !          ЦЕ ВСЕ, що потрібно знати про РЕФОРМУ БАНКІВСЬКОЇ СИСТЕМИ від пані Гонтаревої !

Що ми пропонуємо, як бачимо діяльність такого Реєстру.

1. Реальний облік ВКРАДЕНИХ грошових коштів на Розрахункових, поточних та особових рахунках Юридичних та фізичних (включаючи ФОП) осіб, в РЕЄСТРІ БОРГОВИХ ЗОБОВ”ЯЗАНЬ держави перед громадянами УКРАЇНИ.

2. Журналісткі розлідування щодо наявності складу злочинів в діях керівників НБУ, ФГВФО, призначених до “проблемних” банкув Тимчасових адміністрацій та ліквідаторів.

3. Прийняття відповідного ЗАКОНУ про першочерге повернення ВКРАДЕНИХ КОШТІВ з урахуванням змін валютного курсу.

4. Притягнення до відповідальності посадових та інших осіб, винних в розкраданні коштів.

5. Забезпечення безперешкодної діяльності малого та середнього бізнесу на подальше.

Для практичного втілення створення РЕЄСТРУ БОРГОВИХ ЗОБОВ”ЯЗАНЬ, Комітет планує залучити фахівців на умовах аутсорсингу всіх форм власності та приватних осіб – фрилансерів.

Комментарии Facebook