Аудитори виявили у Вінницькому ПТУ фінансових порушень на півмільйона гривень

17

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності державного професійно-технічного навчального закладу «Мазурівський аграрний центр професійно-технічної освіти» фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області встановили фінансових порушень на загальну суму 492 тис. грн за період з 01.01.2013 по 01.09.2017.

Зокрема, освітнім закладом безпідставно використано 215 тис. грн бюджетних коштів на харчування учнів, які не належать до пільгової категорії дітей.

Про це спеціально для Укрпресс Інфо повідомляє державна аудиторська служба України

Через допущені прорахунки у бухгалтерському обліку та у виконанні працівниками посадових обов’язків навчальний заклад зайво витратив понад 55 тис. грн на виплату заробітної плати та сплату єдиного соціального внеску.

Також допущено використання бюджетних коштів на понад 13 тис. грн на виплату стипендій учням, рівень успішності яких був нижчим установленого показника.
Крім того, фахівці виявили, що у навчальному закладі не виплачено за 2013 – 2016 роки понад 63 тис. грн щорічної допомоги та грошової компенсації дітям-сиротам.

За результатами проведеної у закладі інвентаризації встановлено нестачу товарно-матеріальних цінностей на суму майже 60 тис. грн

Серед інших виявлених порушень були зайве списання продуктів харчування та покриття витрат спеціального фонду кошторису за рахунок коштів загального на загальну суму майже 40 тис. грн.

Ужитими під час ревізії заходами забезпечено відшкодування та усунення фінансових порушень на загальну суму понад 100 тис. грн.

За виявлені порушення на трьох посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення, а навчальному закладу зупинено операції з бюджетними коштами. Про порушення чинного законодавства, яке регламентує порядок оплати праці, поінформовано Управління Держпраці у Вінницькій області.

Комментарии Facebook