Шостий Національний Форум «Трансформація України»

14
Филарет

05 грудня в Українському домі відкрився Національний Форум «Трансформація України». Традиційно участь у ньому беруть представники громадянського суспільства, члени українського парламенту, представники уряду і бізнесу, зарубіжні експерти і посли.

Серед спікерів – президент УСПП А.Кінах, посол Литви М.Януконіс, Патріарх Філарет, народний депутат Л.Козаченко та ін. Впродовж попередніх засідань напрацьовувався концепт довгострокової Національної Стратегії Трансформації України (НСТУ) на основі успішних практик, апробованих в Польщі та країнах Балтії. За 2 роки діяльності форуму до його роботи було залучено чимало міжнародних фахівців, в тому числі — екс-глава польського центробанку Марек Белка, один із авторів т.зв. «плану Маршалла» для України, екс-прем’єр-міністр Литви А.Кубілюс та ін.

Повідомляє прес-служба Українського дому

Ініціатива громадянського суспільства Україна по створенню системи модернізації країни презентована та отримала схвальні відгуки від урядів Польщі і Литви, президента останньої, відомого друга України Д.Грибаускайте тощо. Наразі міжнародні партнери готові лобіювати її у Сенаті та держадміністрації США, адже підтримка Вашингтона є дуже важливою. Обговорюватиметься вдосконалення механізмів суспільного діалогу, координація зусиль громадянського сектору, влади та міжнародної спільноти з розв’язання кризової ситуації в Україні, побудови держави європейського зразка.

Комментарии Facebook