Генпрокуратура оприлюднила докази зради Саакашвілі на користь РФ (відео)

1079

Генеральна прокуратура України оприлюднила аудіозапис, на якім міститься розмова лідера партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі із збіглим бізнесменом Сергієм Курченко. Запис також містить розмови соратника екс-президента Грузії Северіона Дангадзе з довіреною особою Курченко по фінансуванню масових акцій протесту в нашій країні.

Відео опубліковано на YouTube-каналі ГПУ

Відзначається, що ГПУ з травня цього року здійснює контроль за особами, які сприяють Курченко і іншим поплічниками екс-президента Віктора Януковича впливати на політичні процеси в Україні.

Так, спочатку відео Саакашвілі розмовляє з довіреною особою Курченко, останній обіцяє допомогу, і співрозмовники домовляються ще зв’язатися із зазначених питань.

Генпрокурор Юрій Луценко виступає у Верховній Раді

Згодом Дангадзе погоджує з довіреною особою Курченко подальші дії, можливість захоплення влади і «фінансові питання». Обговорюється «прорив кордону» екс-главою Одеської ОДА: під час розмови звучить сума в 300 тисяч доларів, які були витрачені, щоб допомогти Саакашвілі потрапити на територію України.

При цьому довірена особа Курченко запитує наступне: «На що реально може розраховувати Сергій? Тобто Курченко, я маю на увазі? Він запитує: вони нам справи закриють, якщо прийдуть до влади? Вони зможуть відбити Одеський НПЗ, якщо … Чи зможуть під легендою захисту прав іноземних власників? там же Кіпр, ВТБ. Потім цей, Медіа-холдинг. Чи зможуть під програмою захисту свободи слова? Або там футбольний клуб під розвиток спорту. Ну тобто придумувати якусь легенду. Але щоб було зрозуміло обіцянку како-то, хоча б усне, щоб допомагати потім «.

Дангадзе на це відповідає, що якщо Курченко «включиться в допомогу, то буде потім спілкування і буде взагалі розмова».

Крім того, на оприлюднених ГПУ матеріалах є відеозапис моменту передачі грошових коштів

Наприкінці записи міститься безпосередньо розмова Саакашвілі і Курченко.

Міхеїл Саакашвілі: Альо, Сергій, добрий день! Як там у вас?

Сергій Курченко: Добрий вечір! У нас добре, а як у вас справи?

Міхеїл Саакашвілі: Ну … все … рухаємося в правильному напрямку, я думаю …

Сергій Курченко: Ясно. Угу, угу.

Міхеїл Саакашвілі: Я б … мені б … мені мій друг передавав, так би мовити, що з вами спілкувався, і він дуже такий задоволений, дякував.

Сергій Курченко: Ясно. Дивіться, ось фундаментально що хотів обговорити. У мене в Україні є бізнес-інтереси, у мене є фінансові ресурси і у мене є в Росії можливість заходити в різні кабінети. І я зацікавлений в тому, щоб побудувати з вами якусь таку історію довгу. Можливо такий розвиток подій?

Міхеїл Саакашвілі: Я думаю, що просто треба вам з нашим другом поговорити на цю тему. В принципі, це окрема розмова, і треба поговорити, обговорити з ним це …

Сергій Курченко: А є у вас якийсь довірений чоловік, який може сюди приїжджати, сюди, де я, щоб ми через нього комунікували?

Міхеїл Саакашвілі: Я думаю, що завжди можна знайти людей, але просто треба обговорити з ними і ретельно пройтися по пунктах.

Сергій Курченко: Добре, а така людина, якого ви можете до нас надіслати, у вас є?

Міхеїл Саакашвілі: Абсолютно, абсолютно.

Сергій Курченко: Ми дуже чекаємо, скажіть коли. І ми точно знайдемо якусь модель.

Міхеїл Саакашвілі: Добре, домовилися.

Сергій Курченко: Добре, тоді ми від нашого спільного знайомого чекаємо контакт вашого людини і його чекаємо в гості.

Міхеїл Саакашвілі: Добре, до побачення.

Комментарии Facebook