У Київській школі на Оболоні директорів шкіл вчили (фото+відео)

1451

30 листопада 2017 року в школі І-ІІІ ступенів № 9 Оболонського району міста Києва було проведено Всеукраїнський семінар для директорів та заступників директорів на тему «Інтеграція змісту освіти на засадах компетентнісного підходу.

Навчання Z — ресурсу України». Метою семінара було ознайомлення учасників з основними іноваційними напрямками роботи педагогічного колективу школи, а саме експериментальною роботою та інтегративними формами і технологіями навчання. Учасниками семінару були 85 директорів та заступників директорів міст Києва, Житомира і Кропивницького, а також представники науково-навчального центру психології дошкільної та початкової освіти Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України та науково-методичного центру Оболонського району міста Києва.

У теоретичному блоці директор школи Кучук Світлана Юріївна, кандидат педагогічних наук, ознайомила учасників семінару з аспектами впровадження у навчально–виховний процес школи наступних експериментальних програм: дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня за темою «Моделювання навчально-виховного процесу паралельного вивченні двох іноземних мов

з 1-го класу в загальноосвітній школі», дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня за темою «Психолого-педагогічні умови становлення ціннісних орієнтацій дітей в ігровій та навчальній діяльності освітньої системи «Радість розвитку», науково-педагогічного проекту «Інтелект України» та дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня «Мультипрофільне навчання в середній загальноосвітній школі».

 

Заступнки директора з навчально-виховної та виховної роботи Кондратенко Н.Г., Овчіннікова Г.М. та Цимбал П.І. ознайомили учасників семінару з інтегративними формами роботи, які активно впроваджуються у навчально-виховний процес навчального закладу, а також ключовими елементами освіти XXІ століття та аспектами навчання школярів покоління «Z».

У практичному блоці, під час відкритих уроків та виховних заходів у рамках Дня інтеграції «Я українець — і цим пишаюся», учасникам семінару були представлені практичні основи дослідно-експериментальної роботи та інтегративних форм і технологій навчання, які впроваджуються у навчально-виховний процес школи № 9, та експериментально підтвердили свою високу ефективність.

Комментарии Facebook