Роман Труба на своєму місці — громадськість

29

Після призначення на посаду керівника ДБР Романа Трубу, в пресі і в соцмережах з’явилося безліч публікацій, зміст котрих зводився до очорнення Романа та його репутації. В його підтримку, зокрема,  виступив громадський активіст Руслан Секела. Наводимо його текст в оригіналі:

«Друзі, Прочитав днями цікавий пост про те, що, начебто, Роман Труба, будучи свого часу прокурором Пустомитівського району, фальсифікував справи протии майданівців.
Друзі, я теж майданівець і можу авторитетно запевнити, що інформація, яку зараз активно поширюють у соцмережах, є неправдивою та перекрученною. Окрім того, такого роду «звинувачення» мають явно замовний характер, за чим прослідковується мотивовані дії адвоката Андрія Питришина.                                                                                                                                                                                                     Я, як голова ВК «Наступ», був одним з організаторів «Студентського майдану» і на той час координував окремі події, які відбувались в регіонах, зокрема й у Львівській області.

ВК «Наступ» на той час активно розповсюджували інформацію про масові затримання активістів у Львівській області. Мені добре відома ситуація, яка відбувалась у Пустомитівському районі і роль прокурора Романа Труби була абсолютно протилежною.
По-перше: були затримані та проходили по тій справі декілька активістів, а не один. Дякуючи втручанню прокурора, до суду була направлена справа тільки по одному активісту.

По-друге: справа булла сформована таким чином, що активісту максимально, що могло загрожувати — штраф (я точно знаю, що керівництво обласної міліції, вимагало зовсім інщі санкції, щодо активістів)

По-третє: було особисте зобов’язання на дотримання вироку у вигляді підписки про невиїхзд з міста Львова і воно ні до чого не зобов’язувало активіста.

До речі, прокуратура це рішення не оскаржила, хоч від прокурора це вимагали.
По-четверте: прокуратура району закрила цю справу.

P/S. Я вважаю, що прокурор Роман Труба є порядною людиною та професіоналом (20 років роботи в прокуратурі без корупційних скандалів). Тому замість того, щоб займатися травлею, та наклепами, голові ДБР треба створити широку громадську підтримку, щоб у боротьбі з корупційною системою влади він міг розраховувати на широку підтримку громадськості!

 

Комментарии Facebook