Хорал Безсмертя! (відео)

3690

З нагоди Дня Гідності та Свободи, Пам’яті жертв Голодомору в Національній філармонії України пройшов урочистий захід «Хорал Безсмертя». Перед початком концерту його організатори провели прес — конференцію.

Виступаючи перед присутніми, організатор проекту, народна артистка України Евгенія Басалаєва зазначила, що проект «ХОРАЛ БЕЗСМЕРТЯ» має знакове суспільне значення, є ваговим внеском у зміцнення соборності Української держави та консолідації суспільства, сприяє розвитку дипломатичних відносин та міжнародних культурних зв’язків. Цей концерт із циклу, що має назву Майдан Еволюція, так само, як Євромайдан , що розпалив вогонь в душах українців у прагненні до розвитку і єднання суспільства.

Урочистий захід «Хорал Безсмертя» проводиться щорічно з нагоди відзначення державних дат Дня Гідності та Свободи і присвячений вшануванню пам’яті жертв Голодомору. Перший концертний проект відбувся у 2015 році і мав назву «Тиха Молитва», другий — під назвою «Майдан», у 2016 році .

У концерті взяли участь відомі зірки сучасності — народні артисти України Євгенія Басалаєва, Тарас Штонда, Ірина Калиновська, лауреати міжнародних конкурсів Марія Максакова, Антон Которович, Назар Черненко, Євген Гореславский, Заслужений академічний симфонічний оркестр українського радіо, Ансамбль ударних інструментів Арс Нова, ансамбль солістів Благовіст, Київський камерний ансамбль «Контрасти Київ-Класік».

Концерт « Хорал Безсметря» ( Майдан Еволюція) організований за сприяння партії Український Дім, Генеральної Дирекції з обслуговування іноземних представництв, Українського інституту національної пам’яті, національного музею «Меморіал жертв голодомору», національного історико меморіального заповідника «Бабин Яр» та інших Громадських ОРГАНІЗАЦІЙ та міжнародних фондів .

Комментарии Facebook