Луганськ лихоманить, бойовики захопили у себе прокуратуру

17

В окупованому Луганську так звана «народна поліція ЛНР» за допомогою «спецназу ДНР» захопила всіх співробітників місцевої «прокуратури».

Про це повідомляє російська «Новая газета».

 «Арешту піддалися понад 20 осіб, включаючи генерального прокурора «ЛНР» Віталія Подоброго, військового прокурора «ЛНР» Сергія Рахно та їх заступників. Людей забрали до будівлі «народного ради ЛНР». На даний момент ця будівля заблокована і використовується «МВС ЛНР» у своїх цілях», — йдеться в публікації.

 

За інформацією видання, «МВС ЛНР» і «спецназ ДНР «Витязь» штурмували «генеральну прокуратуру ЛНР» спільно.

Згідно з повідомленням, співробітники прокуратури були арештовані після того, як ватажок «ЛНР» Ігор Плотницкий відмовився віддавати «голові поліції ЛНР» Ігорю Корнету «головного прокурора», «військового прокурора» та їх заступників, а також главу «адміністрації ЛНР» Ірину Тейцман, «начальника служби урядової безпеки МВС ЛНР» Євгенія Селіверстова і главу «ДТРК ЛНР» Анастасію Шуркаєву.

Раніше Корнет звинуватив цих осіб у диверсійної та розвідувальній діяльності на користь України.

Як відомо, напередодні ватажок незаконного збройного формування «ЛНР» Ігор Плотницкий відсторонив Ігоря Корнета від «посади міністра внутрішніх справ ЛНР» у зв’язку з порушенням кримінальної справи.
Комментарии Facebook