Біля Верховної Ради відкриють і освятять Монумент Небесної сотні

813

21 листопада, о 12:30, біля Верховної Ради відбудеться церемонія освячення та урочисте відкриття пам’ятного каменю Героям України – загиблим учасникам Небесної сотні, воїнам, добровольцям і волонтерам, усім хто віддав своє життя за краще майбутнє нашої Держави.

Ініціатором встановлення Монументу є Всеукраїнський рух «Молодь війни» – об’єднання молодих людей, які бачать своє покликання в реалізації ідеалів Майдану і принципів Революції Гідності, у втіленні тих планів і пропозицій, що лунали зі сцен, в конкретні здобутки. Це саме та молодь, яка не хоче їхати з України у пошуках кращих зарплат, кращої влади, кращих умов, а прагне створити такі умови тут, в Україні. Для цього розроблено план конкретних дій, і висунуто ряд вимог до діючої влади, які будуть озвучені на цьому заході.

Під час церемонії відбудеться групове виконання Гімну української молоді, який був написаний спеціально до цієї події. Перед цим, камінь з табличкою, який вперше люди побачили 7 жовтня, буде встановлено на мармуровий постамент. Цей монумент, задуманий як символ демократії та влади народу, має нагадувати всім, що Революція Гідності ще не завершена, що смерті героїв були не даремними, і попереду ще багато важкої боротьби і кропіткої праці.

Одним із вимог організаторів акції до діючої влади, окрім припинення розкрадання державних ресурсів та прийняття низки важливих законопроектів, є зміна вікового бар’єру для кандидатів у президенти України. За думкою одного з лідерів руху «Молодь України» Якова Осташа,   віковий ценз для кандидатів у президенти України має бути суттєво понижений і складати 28-30 років. Це дасть можливість цілеспрямованій і відповідальній молоді бачити для себе найбільші перспективи в Україні.

Комментарии Facebook