Останній шанс владі дав Яків Осташ на Марші обурених (фото+відео)

1938
ostash

Дати владі останній шанс виправити свої помилки – з такою метою організатори зібрали небайдужих до сьогоднішньої ситуації в Україні на «Марш обурених». Саме тут, в місті Києві на Михайлівській площі, 4 роки тому почався мирний протест, який згодом перейшов в кровопролитне протистояння на Майдані. ВСІ ФОТО ТУТ

Тому координатори акції вирішили почати ходу саме звідси, щоб нагадати тим, хто на хвилі народних протестів прийшов до влади про відповідальність перед виборцями за обіцянки.

Зміну діючої системи влади, впевнені виступаючі, необхідно провести з урахуванням минулих помилок, щоб до влади знову не прийшли корупціонери під іншими прізвищами.

Організована колона мирним маршем пройшла по Михайлівській вулиці до Майдану Незалежності, в супроводі спеціальної антиконфліктної групи і поліції. Загалом акцію охороняли близько 300 правоохоронців.

Далі на Алеї Героїв Небесної Сотні учасники Ходи поклали квіти біля пам’ятника загиблим і вшанували її хвилиною мовчання.

Закінчилася хода мітингом на площі Конституції біля Верховної Ради України. Виступаючі висловили свої пропозиції що до вирішення політичного конфлікту між владою і громадянами. Також було запропоновано прийняти спеціальний закон про імпічмент Президента України.

Незважаючи на дощ і мокрий сніг в акції взяли участь понад 5 тис людей, з іншого боку офіційні ЗМІ повідомляли про участь 500 активістів.

Молодий політик Яків Осташ зазначив, що вже багато зроблено для того, щоб влада серйозно сприйняла заяви мітингувальників і закликав українців не бути байдужими…
Яків зазначив, що він прийшов на цей марш з сім’єю, дружиною і маленькою донькою, тому, що вважає за необхідне віддати шану загиблим на Майдані і всім тим хто віддав життя захищаючи Україну. Політик підтримав ініціативу М. Саакашвілі пройтися ходою і покласти квіти на монумент загиблим на Майдані.

А також донести до людей своє прагнення, дати шанс влади, щоб вони підтримали ініціативу і нарешті узаконили Пам’ятник Небесного Легіону, який був встановлений навпроти Верховної Ради. Камінь-монумент уособлює нагадування владі, а саме, «Якщо влада порушує права людей, то ПОВСТАННЯ священне право і обов’язок усіх»! Наступну акцію заплазувано на 21 листопада.

Відкриття пам’ятного каменю героям Небесного легіону України

Нагадаймо, що 7 листопада навпроти Верховної Ради відбулося урочисте відкриття меморіального каменю Героям України – учасникам Небесної сотні, усього небесного легіону — бійцям добровольчих загонів, воїнам і активістам, що склали своє життя за волю та свободу рідної держави в останні роки.

Ostash

Автор ідеї монументу, лідер руху «Молодь війни», голова Антирейдерського комітету Яків Осташ, заявив, що цей камінь — як Домоклов меч повинен нагадувати владі, що єдиним джерелом влади є народ.

І якщо влада перестає виконувати свої функції, а навпаки, думає лише про власні інтереси, народ повинен змусити таку владу піти геть.

 

Комментарии Facebook