15 листопада депутата Єгора Соболєва можуть позбавити мандата і зняти з голови антикорупційного комітету

25

У разі відставки нардепа виконувати обов’язки голови комітету буде Юрій Савчук Народного депутата Єгора Соболєва можуть відкликати з посади голови парламентського комітету з питань запобігання корупції 15 листопада 2017 року.

Так, на правах анонімності відразу два члена антикорупційного комітету підтвердили , що збираються підписи за відкликання Соболєва. Джерела  розповідають, що відставку Соболєва ситуативна більшість намагалася провести ще на минулому засіданні, 8 листопада, однак тоді на комітеті не було кворуму. Наступна спроба мала відбутися у середу, 15 листопада.

«На 15 листопада знову готуються. Підписи збирають. Ви не сумнівайтеся — підпишуться всі представники БПП, «Народного фронту», «Оппоблока», — говорить один з членів комітету від коаліції. Хто може очолити комітет, якщо відставку Соболєва депутатам таки вдасться провести, співрозмовник не розповідає. Тільки натякає на те, що є «дві-три кандидатури, які б хотіли очолити комітет».

Інший депутат розповів, що в разі відставки Соболєва виконувати обов’язки голови комітету буде представник НФ, перший заступник голови комітету Юрій Савчук.

Але нібито сам Савчук цього не хоче. Між тим, за інформацією джерел РБК-Україна, 15 листопада за годину до початку засідання антикорупційного комітету Єгор Соболєв збирає колег у себе в кабінеті, щоб спробувати вирішити конфлікт «за чаєм».

Нагадаємо, раніше повідомлялося про заяву генпрокурора України Юрія Луценка, що Генпрокуратура може підготувати подання на зняття недоторканності з заступником голови фракції «Самопоміч» Єгора Соболєва за участь у зіткненнях під Верховною Радою.

Комментарии Facebook