Японія: будинки з пінопласту

17

Сьогодні по всій землі у сотень тисяч сімей гостро стоїть питання з якісним і зручним житлом.

Вартість відповідного будинку або квартири, які б задовольнили потреби сім’ї, настільки висока, що для багатьох людей залишається тільки мріяти, щоб мати свій будинок.

Винахідливі японці знайшли новий матеріал для зведення будинків — всім відомий пінопласт.

Використовуючи цей поширений матеріал, можна досить швидко проектувати і будувати дійсно якісні і теплі будинки. Важливим фактором є і доступність такого власного будинку.

Повідомляється, що вартість такого житла, більш ніж доступна — близько 2000 доларів.

Пінопласт здатний чудово конкурувати з іншими поширеними будівельними матеріалами, такими як цегла і бетон. Щоб дім буб максимально надійним і довговічним, пінопласт покривається спеціальним вогнетривким матеріалом. Якість будинку — важливе питання. Ця технологія має ще одну незаперечну перевагу: завдяки її використанню, будівництво власного житла займає близько 2 годин!

Коли будинок побудований, виконуються оздоблювальні роботи шаром шпаклівки, який оптимально розроблений з урахуванням сучасних норм і тенденцій домобудівництва. Особливо цікавим є рішення облаштування вікон — прорізи для них просто вирізаються в стінах. Завдяки такому рішенню, є можливість підібрати різний розмір і конструкцію вікон, що вельми зручно і практично. Як видно на фотографіях, пінопластові будинки мають незвичайну форму. За задумом конструкторів, форма півсфери дозволить максимально підвищити опірність землетрусів, які в Японії зустрічаються досить часто.

Згідно з розрахунками експертів, термін експлуатації таких будинків становить 300 років. 

Комментарии Facebook