Чи можна вижити, якщо використовувати для розрахунків тільки біткоіни?

8

Амелія Аррас, директор по маркетингу в Adstra Marketing, Великобританія, подолала 3700 кілометрів в двох країнах (США і Великобританія) і п’яти штатах, використовуючи для оплати тільки біткоіни і посіла перше місце на щорічному конкурсі Payments Race, який проходить в рамках конференції Money 20 / 20.
У Амелії було 4 конкурента: один з них намагався використовувати золото в якості оплати, інший використовував карту з чіпом, четвертий намагався використовувати безконтактну систему платежів, і останній учасник повинен був використовувати тільки готівку.
Як не дивно, але переможницею виявилася Амелія Аррас, яка використовувала виключно біткоіни, довівши тим самим, що це засіб оплати набуває все більшої популярності. Money 20/20 — це щорічна популярна конференція, яка в цьому році пройшла в Сполучених Штатах, в Лас-Вегасі, штат Невада. Конференція присвячена актуальним питанням платіжної індустрії і пов’язаних галузей.

Неочікуваний поворот подій

Амелія протягом тижня вела докладний звіт на Ютьюб і твіттері про те, як їй вдається виживати використовуючи тільки біткоіни для оплати і виконуючи щоденні завдання.

Це було непросто.

Незважаючи на популярність біткоіни серед гиків і технічно просунутих людей, багато як і раніше ніколи не чули про криптовалюта. А більшість з тих, хто чув, вважають її спекулятивним активом і не використовували її як валюту. Однак іншим учасникам довелося ще важче

Учасник гонки, який повинен був використовувати тільки золото скаржиться, що:

Найбільша проблема з золотом — його ніхто не хоче приймати у вигляді оплати!

Учасник користується безконтактними платежами заявив, що:

Так само як і у випадку з біткоіни — ніхто не знає що це таке! … Як тільки я добрався до США — все. Ніхто нічого не знає про цей спосіб оплати. Деякі чули про Apple Pay, але навіть у них система часто вже не спрацьовувала.

Але найбільша несподіванка сталася з учасником, який використовував тільки готівку:

Хіба це важко? Готівка — це наше все, чи не так? Ні! Забронювати що-небудь, наприклад, номер в готелі або квитки, просто неможливо.

Ну і крім того, ходити з сумкою повної готівки — не найкраща ідея. У всякому разі почуття безпеки при цьому випробувати складно.

Що ж стосується Амелії, то одним з найбільш приємних сюрпризів для неї виявилося готовність інших користувачів криптовалюта прийти на допомогу.

Я дісталася до конференції і виграла цей конкурс тільки завдяки людям, які також використовують біткоіни.

Наступний конкурс пройде в Азії, з початковою точкою в Сінгапурі і Амелія знову представлятиме біткоіни.

Комментарии Facebook