Зустріч тих, хто не зрадив Майдан … (відео)

5062

26 жовтня в Український Дім завітала дитяча письменниця, поет-пісняр, автор та виконавець, громадська діячка, очільниця мобільної концертної волонтерської групи «Вольниця» — Світлана Кас’яненко. Увесь час з перших днів народження «революції гідності» пані Світлана виборює незалежність України зі своїми побратимами.

Що правда, її зброя – це гостре влучне слово, пісні та волонтерська діяльність. Пісня з її вуст звучить як вирок, — на відриві. І сльоза виступає у самих сильних захисників. З Костянтином Олійником, відомим як «трубач Майдану», пані Світлана здійснила сотню поїздок в зону АТО, дала більше 350 концертів, нагородила десятки кращих бійців, та перевезли сотні тонн продуктів і теплих речей.

А сьогодні з легкої жіночої руки, нагорода знайшла директора Українського Дому — Юрія Івановича Стельмащука. На його груди пані Світлана одягла чудову нагороду – срібний тризуб з мечем «Народний герой», який вилитий з хрестиків бабусь, ланцюжків жінок, сережок та колечок прекрасних українських красунь, які здавали свої прикраси на виготовлення нагород.

Тож саме тому, ця нагорода як святий оберіг(як стверджує пані Світлана), має дивовижну силу і захисну властивість. — А головне, ця нагорода, не для звіту… вона щира, і від поважаючого люблячого серця . Нехай об цей меч, розіб’ються всі хвороби, а можливо і підступні недруги, — потиснувши руку Юрія Івановича добавила Світлана Кас’яненко.

Юрій Іванович подякував пані Світлану, з якою майже в унісон нещодавно відзначив з волонтерами соту поїздку.

Комментарии Facebook