Всенародний форум «Стратегія єднання, розвитку та оборони України» (стрім + фото)

77

27 жовтня 2017 року в Українському домі зібралися учасники з усіх куточків України для проведення Всенародного форуму «Стратегія єднання, розвитку та оборони України».

Основна мета Форуму – презентація стратегічного курсу розвитку України, спрямованого на єднання всіх прогресивних сил країни, безпеки держави і громадянина, подолання загальнонаціональної кризи, кардинальну зміну системи організації українського суспільства.

Вперше в історії незалежної України запропонований конкретний план невідкладних дій по виходу із глибокої суспільно-політичної, безпекової, економічної кризи та побудови високорозвиненого і гармонійного суспільства в інтересах людини.

У Форумі беруть участь відомі в Україні державотворці , політичні, та громадські діячі, вітчизняні та зарубіжні дипломати, керівники провідних громадсько-політичних об’єднань та громадських організацій, творчих спілок, молодіжних організацій, представники усіх регіонів України, ЗМІ, науковці та фахівці стратегічних галузей економіки, бізнесу, аграрії, представники Збройних сил України, АТО, волонтери та інші учасники.


Комментарии Facebook