В Києві відкрився другий муніципальний Форум ОСББ — «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНА СТОЛИЦЯ» (фото+відео)

81

18 жовтня 2017 року в Українському домі пройшов Форум ОСББ, в рамках реалізації Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2016-2020 роки.

Відвідувачами форуму були представники ОСББ, ЖБК та звичайні мешканці м. Києва. На форумі виступив заступник голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєва П.О., а також представників Департаменту житлово-комунальної інфраструктури, ЕСКО компаній, голів ОСББ та ЖБК. Окрім цього учасники змогли взяти участь у круглих столах для обговорення актуальних для киян питань та відвідати постійно діючу виставку підприємств, які спеціалізуються в галузі теплоенергозбереження.

Також під час форуму був проведен конкурс відеороликів від партнерів заходу за темою: «Найкращий енергоефективний проект нашої компанії» з вибором та нагородженням переможця. Київська міська державна адміністрація, Комунальний концерн «Центр комунального сервісу».

Організатори — Київська міська державна адміністрація за участю Комунального концерну «Центр комунального сервісу», Громадської організації «Платформа комфорту» та ТОВ «ПРИОРИТЕТ-2000» які провели вже другий щорічний муніципальний форум співвласників багатоквартирних будинків «Енергоефективна столиця».

 

Комментарии Facebook