Сьогодні UkrPress.Info 2 роки

473

Дорогі друзі сьогодні в День Захисника вітчизни, День Українського Козацтва та свята – Покрова Пресвятої Богородиці, виповнюється рівно 2 роки як завдяки нашим спільним зусиллям був запущений інформаційний проект UkrPress Info.

За цей час ми змогли зробити багато, рятували хороших і карали поганих, змогли зробити Україну більш відкритою і привабливою для всього цивілізованого світу, а ворог отримував вагому порцію інформаційного залпу.

Це сталося в першу чергу завдяки тій команді яка доклала свої чималі зусилля, це журналісти розслідувачі, журналісти, блогери, інсайдери, партнери і просто хороші люди.

Ми змогли зареєструвати інформаційне агентство і маємо намір нарощувати експансію по всьому інфофронту, розуміючи, що внутрішні (корупція: рейдерство; недбалість, нехлюйство чиновників і влади в цілому), і зовнішні (глобальна кремлівська пропаганда), де антиукраїнські сили активізувалися і в цьому ми будемо давати гідну відсіч і захоплювати нові уми і серця, сприяти Європейської та Євроатлантичної інтеграції, нарощувати свій вплив в усьому світі.

У наших планах поліпшити якість і кількість контенту (фото, відео, тексти та стрім): відкрити і посилити регіональні корпункти всередині країни і відкрити їх закордоном — в Вашингтоні, Брюсселі, Берліні, Парижі, Сіднеї, Дамаску, Пекіні. Забезпечити спочатку фрагментарний, а потім і основний переклад на англійську мову аналітичних, новинних матеріалів, репортажів, що стосується подій в політичному, культурному і соціальному житті в Україні, в зоні АТО. Розвивати і підтримувати патріотизм і національні традиції, інститут сім’ї, інвестиційний клімат і бізнес середовище. Підтримувати меценатство.

Дякуємо за внесок в розвиток проекту нашу команду і партнерів: директора Ірину Хованську, шеф-редактора Леоніда Хомякова, журналістів: розсідувіча Ігоря Рудича, Сергія Семенова, Ігоря Шамоту, Олексія Глухівського, Юлію Семенець. Інтернет-маркетолога — Колю Бохонка.

Друзі нашої дитині всього 2 рочки, проте ми маленькі, але молодецькі, бажаю всім нам попутного вітру і 7 футів під кілем!

З повагою ваш покірний слуга, головред Олексій Воронцов

 

Комментарии Facebook