Удар по Кремлю — Туреччина закрила порти для суден з кримською пропискою

24

Туреччина закрила свої порти для торгових суден, що прибувають з анексованого Росією Криму. Про це на своїй сторінці в Facebook написала прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган, опублікувавши лист палати судноплавства торгово-промислової палати Туреччини, передає УкрПрес інфо

У документі зазначено, що судна з Криму не будуть допущені в порти Туреччини. Крім того, вводиться заборона на їх відплиття.

«Турецьким портам, морським агентам, операторам і судновласникам офіційно повідомляється про те, що« суду, що прибувають з регіону Криму і його портів, не пропускаються в нашу країну (Туреччину), а дозвіл на відплиття з портів цього регіону не надається », — написала вона.

Щоб не допустити прибуття в свої порти торгових суден, що побували в Криму, Туреччина вводить жорстку перевірку судновий документації кораблів.

«Контроль забезпечується шляхом запиту від судів документів про вихід з останнього порту, а також записів бортового журналу по виходу з останнього порту, для супроводу суб’єкта при повідомленні керівництвом портів про прибуття суден з чорноморських портів, а також проводиться контроль з використанням всіх доступних систем і відкритих ресурсів (AIS і т. п.) для перевірки того факту, що кораблі прибули із зазначених портів », — сказано в листі торгово-промислової палати Туреччини.

Комментарии Facebook