У Верховній Раді 6 тис сиріт чекали своїх усиновлювачів (фото + відео)

76

З 3 по 6 жовтня у Верховній Раді благодійний фонд «Зміни одне життя – Україна» презентував інсталяційну виставку «Сім’я для сироти», організаторами якої виступила громадська організація «Всеукраїнська асоціація прийомних батьків».

Метою заходу стало привернення уваги суспільства до проблем сирітства України та необхідності виховання дітей у сім’ї.

Проблема в тому, що в інтернатних закладах України проживають понад 6000 дітей, яким держава надала статуси дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та влаштувала у заклади, де вони проводять своє дитинство.

Інтернатна система у нашій країні функціонує таким чином, що не забезпечує базові потреби дитини та належний догляд. Умови проживання в інтернатах незадовільні та часто такі, що принижують гідність.

 

Виховання у таких закладах породжує «втрачене покоління» молодих людей, які не здатні повноцінно влитися у суспільство. Чимало дітей, які у ранньому віці потрапили до дитячих будинків не рідко набувають різних порушень у розвитку.

Оскільки інтернатні заклади часто відрізані від суспільства, діти не мають змоги розвивати соціальні навички, які їм знадобляться у майбутньому.

Для повноцінного розвитку кожній дитині потрібна родина. Більшість громадян нашої країни не знають про це.

Фонд «Зміни одне життя – Україна» підтримує ідеї сімейного виховання дітей. ГО «Всеукраїнська асоціація прийомних батьків» надає підтримку прийомним родинам, родинам усиновлювачів, сприяє створенню сімейних умов виховання дітей, що їх потребують.

Одним із інструментів допомоги дітям-сиротам стала реалізація ідеї знімати відео сюжети про цих дітей та розповсюджувати, поки їх не побачать майбутні батьки. Фонд замається відео-зйомкою анкет дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, а також наданням консультацій з питань усиновлення та опіки

Контактна інформація:
Благодійний фонд «Зміни одне життя—Україна»
Громадська організація «Всеукраїнська асоціація прийомних батьків»
https://www.facebook.com/changeonelife.ua/,www.facebook.com/associationforparents
електронна адреса: changeonelife@ukr.net, associationforparents@ukr.net
поштова адреса: 03110 м. Київ, вул. О. Пироговського, 18
телефон 067 343 3773

 

Комментарии Facebook