НАБУ зачистили Міноборони — Павловський і Гулєвич затримани за розтрату 149 млн за ПММ

317
Volodimir GulEvich Igor Pavlovskiy
Володимир Гулєвич Ігор Павловський

Детективи НАБУ і САП затримали заступника міністра оборони генерал-лейтенанта Ігоря Павловського і директора Департаменту держзакупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони Володимира Гулєвича. Про це  повідомили джерела у правоохоронних органах. Затриманих вважають імовірними учасниками злочину.

Згідно із повідомленням НАБУ, йдеться про корупційну схему з розтрати державних коштів у сумі понад 149 мільйонів гривень під час закупівлі палива для Міністерства оборони України.

«Упродовж червня-серпня 2016 року за відсутності будь-яких правових підстав для внесення змін до договорів про закупівлю товарів за бюджетні кошти, замовник та постачальник уклали низку додаткових угод, згідно з якими було безпідставно збільшено ціну за одиницю товару в середньому на 16% від початкової ціни. Внаслідок цього на користь постачальника безпідставно та незаконно було перераховано бюджетні кошти на загальну суму 149 млн 339 тис. грн», — сказано у повідомленні НАБУ.

Як повідомляють джерела УП в НАБУ, у злочинній схемі фігурує компанія «Трейд Коммодити». «Там стирчать вуха пана Грановського. Деталі згодом», — сказав УП співрозмовник у відомстві.

Нардеп з БПП Сергій Лещенко заявляв, що за ТОВ «Трейд Коммодити», яке також виграло аукціони «Укрзалізниці» на поставку дизпалива на 2,91 млрд грн, стоїть Андрій Адамовський — «багаторічний бізнес-партнер і спільник» нардепа Олександра Грановського.

Раніше Грановський заперечував свою причетність до «Трейд Коммодити».
Як відомо, Грановський розмістив свій кабінет у бізнес-центрі «Євразія» у Києві поруч із кабінетом Адамовського.

Компанія «Трейд Коммодіті» вирвалася в лідери паливних тендерів, вигравши тендери на 7 млрд грн. за останні 1,5 року, повідомляли ЗМІ у червні 2017 року.

Українська правда

Комментарии Facebook