Рівненську облраду визнали найбільш відкритою

14

До такого висновку дійшов Інститут масової інформації, вивчивши співпрацю місцевих рад України з журналістами. Це відбувалося в рамках проекту ІМІ «Блогери України проти корупції» за підтримки Freedom House. Експерти Інституту масової інформації проаналізували Регламент Рівненської обласної ради та порядок реалізації доступу працівників ЗМІ до засідань ради.

І не виявили жодних порушень чинного законодавства України. Тоді, як загалом, дослідження показало: із 47 місцевих рад понад третина (17) порушують права журналістів.

Повідомляє сайт ПРО РІВНЕ

За такі позитивні показники експерти Інституту масової інформаціївручили Миколі Драганчуку – голові Рівненської обласної ради,  відзнаку «Рада, дружня до медіа».

-Це вже не перша цьогорічна відзнака за відкритість, – зазначив Микола Драганчук. – У липні «Центр суспільних дій «Сівітас» проаналізував нормативно-правові акти 20 місцевих рад.

І дійшов висновку: Рівненська облрада – найпрозоріша в Україні. Також нещодавно ми увійшли в п’ятірку кращих обласних рад за рівнем відкритості. Це дослідження проводив центр «Ейдос». Неабияк приємно, що громадськість високо оцінює нашу роботу.

Ми й надалі намагатимемося бути гідними звання «ради, дружньої до медіа».

Комментарии Facebook