Редактор журналу «Ukrainian People» Тетяна Петракова анонсувала ІV фестиваль «Діти за майбутнє України»

187

Редактор журналу «Ukrainian People» Тетяна Петракова анонсувала масштабний захід  — ІV щорічний фестиваль «Діти за майбутнє України». Він відбудеться 22 листопада в Українському домі. 

В Українському домі Тетяна Петракова презентує авторську книгу «Енциклопедія дитячих талантів»

Цей захід об’єднає дітей з різних куточків України  з метою реалізації творчого потенціалу талановитої молоді. Учасники проекту проведуть спільні покази та пройдуть червоною доріжкою з бійцями АТО, візьмуть участь в загальних постановах з артистами та виступлять з сольними номерами!  У фестивалі візьмуть участь понад 500 дітей з усієї України, перевагу організатори віддали творчим колективам!

Для кожної дитини  приготували цінні подарунки та ексклюзивні кубки-нагороди,  дизайн останніх було розроблено спеціально на замовлення журналу «Ukrainian People», також  учасники фестивалю отримають індивідуальний приз, які допоможуть реалізувати свій талант, серед таких призів : зьомки в кліпах  та рекламі, ефіри на телебаченні, поради від відомих зірок!

Організатори вірять, що гармонійний розвиток наших дітей та приживлення їм здорового патріотизму і національних цінностей – запорука щасливого майбутнього України. Саме це — основний меседж та головна мета IV Всеукраїнського фестивалю «Діти за майбутнє України».

 

Комментарии Facebook