На Сумщині закриють в’язницю ШИК-66

44

Міністерство юстиції визначило 13 установ виконання покарань, які підлягають оптимізації. Серед них і Шосткинська виправна колонія. Таку новину повідомив і. о. начальника ШИК-66, підполковник внутрішньої служби Олексій Степанюк. Він підкреслив, що це не ліквідація колонії.

ШИК-66 хочуть законсервувати. Засуджених, які відбувають покарання в колонії, переведуть в інші пенітенціарні установи. «Є певний план заходів. Перше — це вивезення засуджених. І перший етап вивезення засуджених у нас вже пройшов », — розповів він.

Засуджені будуть переведені в інші колонії протягом приблизно 10 місяців. Що стосується персоналу, то, можливо, ряду співробітників ШИК-66 буде запропоновано перевестися на роботу в інші пенітенціарні установи, кого-то залишать охороняти майно, інших скоротять. За словами Олексія Степанюка, конкретики в цьому питанні поки немає.

Згідно з його інформацією, підприємство при колонії, де працювали ув’язнені, продовжить працювати. Там буде вільнонайманий персонал.

Довгий час ведуться розмови і про передачу Собору Різдва Пресвятої Богородиці (зараз там — професійно-технічне училище, яке працює при ШИК-66). Судячи з усього, найближчим часом цього не станеться. «Зараз про відділення будівель мова не йде», — повідомив Олексій Степанюк.

Комментарии Facebook