У Миколаєві пройшов масштабний мітинг-віче на підтримку мера Сінкевича (фото + відео)

2201

Опівдні, в неділю 8 жовтня, на Соборній площі Миколаєва розпочалося віче на підтримку мера міста Олександра Сенкевича. На площі зібралося кілька тисяч людей, багато тримають в руках плакати на підтримку Сенкевича, також там можна було прочитати: «Миколаївське ГКЧП Ісаков зрадник Самопомочі, Ю Гранатуров-« Наш край », В. Криленко -«БПП», І. Дятлов «ОППО -блок», О. Крисенко «Наш край»». «Николаевец тебе зрадив твій депутат, роби висновки».

Також були розгорнуті намети, в яких збирають підписи за розпуск всього міської ради. Задовго до початку заходу біля наметів шикувалися великі черги. Мітинг проходив незважаючи на сильний дощ.

На початку віче привітав особисто мер Олександр Сенкевич і запропонував усім присутнім виконати гімн України. Він заявив, що завтра має намір звернутися до суду, щоб довести незаконність рішення депутатського корпусу. Мер налаштований рішуче, він вважає, що депутати фактично згвалтували місцеве самоврядування. На його думку треба перезавантажити миколаївську міськраду, і провести вибори, щоб люди працювали не кулуарно, а відкрито для всіх.

Після цього він передав слово нардепу Єгору Соболєву. Депутат зазначив, що Сенкевич «виконав відмінну роботу і залишається чинним мером», а ті, хто його змістив, «показали своє обличчя».

Олександра Сенкевича на віче прийшли потримати також представники регіональних та всеукраїнських еліт, політичні, культурні та національні кола.

Потримати Сенкевича приїхали також народні депутати від «Самопомочі» Єгор Соболєв, Ірина Сисоєнко, Семен Семенченко і Роман Семенуха, член парламентської фракції «Блоку Петра Порошенка» Олександр Жолобецький, а також екс-депутат від БПП Єгор Фірсов

Нагадаємо, що у четвер, 5 жовтня, 42 депутати Миколаївської міської ради від трьох партій — «Опозиційний блок», «Блок Петра Порошенка» і «Наш край» — шляхом таємного голосування прийняли рішення про висловлення недовіри меру Миколаєва Олександру Сенкевичу і про дострокове припинення його повноважень. Олександр Сенкевич вважає, що в ухваленні рішення про його поваленні брав безпосередню участь нардеп Давид Макар’ян..

Про це він заявив в ефірі «Громадського радіо». — Кожен з фракції, хто голосував проти мене, їм усім щось обіцяли. Або кошти, або позиції, як бояри. Хочу зазначити, що один з депутатів БПП — Давид Макар’ян мало не кожного там контролював, як кожен підходив і голосував, — зазначив Сенкевич. Слід зазначити, що вічно другий на виборах і колишній соратник по партії діючого мера, Сергій Ісаков фактично напередодні зрадив всю команду з якою працював.

У цій компанії і колишній регіонал Ігор Дятлов, і «краевець» Владислав Ентін, та ряд інших інтриганів які зацікавлені в розхитуванні ситуації в Миколаєві, а не навпаки. Фактично всі депутати були пов’язані зі схемами місцевого кримінального авторитета «Мультика» (Титова) і його арешт вдарив по їх бізнесам. Очевидно, що інтереси міста їм зовсім байдужі, на першому місці власні грошові і політичні інтереси.

Крім того в юридичній площині рішення депутатів виглядає як типова змова, і може навіть стати прецендентом порушення кримінальної впровадження, а сам документ фактично не є легітимним, отже це все можна назвати одним словом — Филькина грамота!

Разом з тим це досить тривожна ситуація, коли фактично ідеологічні вороги об’єднуються заради відсторонення неугодної їм персони, а в подальшому в рамках всієї країни подыбне може призвести до непоправних наслідків, наприклад ліквідації всього інституту самоврядування, а Україна може залишитися без голови, вірніше без голів, на догоду олігархічних інтересів.

далі буде …

 

Комментарии Facebook