В Київраді кияни-голосіївці перешкодили прийняттю Детального плану територій

24

4 жовтня 2017 року в Київраді на комісії в присутності десяти депутатів Київради, чиновників КМДА, воїнів АТО представники громади Голосіївського району Києва та члени Громадської ради при Голосіївській РДА заперечували прийняттю так званого ДПТ (Детального плану територій частини Голосіївського району).

Причин громадського опору цьому горе-документу є БЕЗЛІЧ.

Так званий ДПТ розглядається, буквально продавлюється, за відсутності громадських слухань в КМДА з цього питання. До цього, громада Голосіїва і члени районної громради сказали рішуче «ні» цій самодіяльності. Саме самодіяльністю назвали експерти цей ДПТ. Раніше про це писали інтернет ЗМІ, зокрема, тут https://in-kyiv.com.ua/2017/09/01/blog/klichko-nahamiv-kiyanam-i-vtik/

ДПТ частини Голосіївського району дістав облизня від членів Громради при РДА, зокрема, з тих причин, що в тому горе-документі «бракує» дитячих садочків, шкіл, порушується безліч можливих норм, новосплановані висотки спричинять величезне навантаження на існуючу каналізацію. Під загрозою опиняться зелені насадження.

Практично, життя киян Голосіївського району Київа ризикує перетворитися на таке-собі комунальне пекло.

Всі ці та багато інших претензій висунули кияни-голосіївці як розробникам ДПТ, так і київській владі.

Минулого місяця на Хрещатику, 32 в Містобудівному департаменті мало не сталася бійка між киянами і мером Кличком, під час якої видатний боксер хамив законно обраним членам Громадської ради при Голосіївській РДА, і навіть звинувачував, наче диктатор Янукович, в проплаченості, після чого буквально втік святкувати День підприємця. Втім, того вересневого дня на Хрещатику, 32 кияни-голосіївці перешкодили «продавленню» ДПТ.

Та попри шалений опір незаконним забудовам і їхнім наступним планам просувачі ДПТ дотягли той горе-документ до засідання комісії Київради 4 жовтня 2017 року.

Прикментно, що за кілька хвилин до того, як слухати «голосіївський» ДПТ, депутати Київради відклали слухання аналогічних ДПТ частини Соломянського району та вулиць Ольжича і Теліги.

Але головуючий депутат Київради Міщенко (фракція «Солідарність») незважаючи на відсутність кворуму, поставив ДПТ частини Голосіївського району на розгляд. Очевидно, надто високими є стАвки, адже в Голосіївському районі планується до 33 відсотків столичних забудов.

За відсутності кворуму Міщенко оголосив перерву, по завершенні якої, до зали зібралося 10 депутатів Київради. За відсутності кворуму (потрібно було 12 депутатів) процес продавлення ДПТ було відкладено до наступного разу.

З криками, нервами і валер’янкою кияни-голосіївці розійшлися обговорювати тимчасову перемогу.

5 жовтня питання опору незаконним забудовам планується винести на засідання Громадської ради при Голосіївській РДА.

Хоч в залі, хоч на лавочці в парку (було й таке) голосіївські активісти сповнені рішучості підняти громаду Голосіївського району Київа.

Про те, як на проспекті Голосіївський, 70 корпус,2, поблизу якого будує КП «Спецжитлофонд», загинули люди — читайте тут http://www.ukrpress.info/2017/07/19/terakt-na-golosievo-abo-nichogo-osobistogo-prosto-biznes/

Ігор Рудич, журналіст,

активіст Громадської ради при Голосіївській РДА

Комментарии Facebook