БПЛ — це Блок Простих Людей

32

30 вересня в місті Києві відбувся об»єднувальний Всеукраїнському з’їзді соціалістів, соціал-демократів та профспілок. Участь у з»їзді прийняла також Партія пенсіонерів України..

Головою Соціалістичної партії України обрали нардепа, члена фракції БПП Сергія Капліна.  Як повідомили у прес-службі політика, рішення про обрання його головою СПУ було ухвалено на Всеукраїнському з’їзді соціалістів, соціал-демократів та профспілок,  який відбувся у Києві.  Також у ході з’їзду було оголошено про створення блоку «За простих людей».  Співзасновниками блоку також стали майже півсотні профспілок та організації пенсіонерів та ветеранів МВС та ЗСУ.

«У СПУ тепер є законно обраний голова, а не кулуарно «коронований» 5 делегатами із 4 присутніх Кива, якого просто поставив Аваков і через Петренка (глава Мін’юсту Павло Петренко) незаконно вніс в реєстри», — йдеться у повідомленні прес-служби Капліна.

«СДП, яку я досі очолював разом із Соцпартією, Партією пенсіонерів України, профспілками — об’єдналися в єдиний блок «За простих людей». Цей блок разом йде у владу — в місцеві ради, парламент та в президенти», — заявив Каплін і додав, що кандидатом у президенти висуватимуть саме його. За повідомленням, «соціалісти, соціал-демократи та профспілки розпочали формування тіньового уряду лівих та Національного кадрового резерву».

«Ми затвердили маніфест лівих, де вказані, як базові стратегічні завдання і цілі нашого об’єднання, так і першочергові кроки, де є націоналізація, де є зменшення кількості нардепів. Де є вибори генерального прокурора людьми. Де є виборність суддів, і де є вимога збільшити зарплату, пенсію, стипендію і інші соцвиплати простим українським громадянам», — сказав Сергій Каплін.

Він продовжив: «Сьогодні немає в політичних колах таких партій, які представляють інтереси простих людей. лікарів, учителів, медиків. Є лише представники бізнесу і сам бізнес. Тому я не бачу іншого виходу сьогодні для простих людей, як підтримувати ліві сили».

Комментарии Facebook